Social Media Marketing Manager

PLN

Warszawa

28.06.2017

Imagine The Future jest innowacyjną agencją reklamową, dostarczającą klientom kompleksowe usługi z zakresu marketingu internetowego, wykorzystującą najnowsze technologie. Największą wartością naszej firmy jest Zespół – to ludzie młodzi, zaangażowani, chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli chcesz dzielić z nami nasze pasje – dołącz do nas!

Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie tworzyła komunikację marketingową w kanale Social Media dla nowowprowadzanych na rynek produktów naszych Klientów. Szukamy wybitnego specjalisty, który ma głowę pełną pomysłów, jest nastawiony na działanie i wynik a także chciałby rozwijać się w tym obszarze, również w zakresie zarządzania. Jeśli social media to Twój żywioł, masz świadomość, że media społecznościowe mogą w sposób efektywny wspierać sprzedaż i potrafisz to robić – nie zwlekaj, aplikuj!

SOCIAL MEDIA MARKETING MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SSM/2/2017/MZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie w ramach mediów społecznościowych (m.in. Facebook, Instagram) nowych produktów na rynek
  • budowanie „od zera” strategii marketingowej dla nowowprowadzanych produktów
  • projektowanie i prowadzenie komunikacji w mediach społecznościowych
  • tworzenie i rozwój strategii marketingowej dla produktów na rynkach zagranicznych
  • współpraca z product managerami, zespołem grafików i copywriterów
  • zarządzanie profilami oraz fanpage’ami, współtworzenie treści i kreacji
  • kreowanie i planowanie akcji, konkursów, aplikacji w social mediach
  • współpraca z blogerami, influencerami
  • regularne przeprowadzenie analiz trendów w social mediach, rekomendacja nowych rozwiązań
  • monitoring i optymalizacja prowadzonych kampanii

OCZEKIWANIA:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem komunikacją w mediach społecznościowych
  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu strategii dla kanału social media (mile widziane doświadczenie w branży health&beauty)
  • szeroka wiedza na temat mediów społecznościowych, trendów i najnowszych rozwiązań
  • motywacja do rozwoju w obszarze marketingu internetowego w tym także mile widziana motywacja do zarządzania zespołem
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków na podstawie danych liczbowych oraz wskaźników
  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu zarządzania, marketingu, analizy)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym
  • kreatywne i innowacyjne podejście w stosunku do powierzonych zadań
  • dynamika w działaniu, szybkie tempo pracy i bardzo dobra organizacja
  • dokładność i skrupulatność

OFERUJEMY:

  • ambitną pracę w najlepszej agencji reklamowej w Europie
  • ciekawe projekty w najszybciej rozwijającej się firmie w Polsce
  • realny rozwój, autonomię i poczucie odpowiedzialności
  • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych i marketingowych
  • współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
  • dostęp do autorskich narzędzi analitycznych
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!

DODATKOWO:

  • szkolenia, nie tylko mediowe 😉
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i zero stresu
  • pracę, która stanie się Twoją pasją!

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres [email protected] wpisując w tytule e-maila z aplikacją „Social Media Marketing Manager SSM/2/2017/MZ”

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.