Junior PHP Developer – Staż

PLN

Kraków

04.07.2017

Staż jest cyklem szkoleń w teorii i praktyce, kontynuacją stażu jest etat w naszej firmie, czas trwania stażu – 2 lub 3 miesiące w zależności od posiadanego doświadczenia.

Opis stanowiska:

  • Kodowanie i optymalizacja stron internetowych na podstawie projektów graficznych
  • Udział w tworzeniu sklepów internetowych z użyciem kodu/ platformy Magento Open Source
  • Analiza i optymalizacja kodu HTML/CSS/JS
  • Aktywny udział w całym procesie realizacji projektów www
  • Rozwijanie kompetencji z zakresu Cloud Computing oraz programowania w języku Java.
  • Współpraca z doświadczonym Team Leaderem oraz PHP Developerem
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych.

Wymagania:

  • Znajomość języka PHP
  • Podstawy: Java, JS, Linux
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Samodzielność

Oferujemy:

  • Gwarancję zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po zakończeniu stażu
  • Interesujący projekt oparty o Amazon Web Services
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w powszechnie używanych narzędziach programistycznych
  • Udział w sesjach zespołu dotyczących planowania, analizy wymagań itd.
  • Własny system szkoleń z najnowszych trendów programowania
  • Pracę w centrum Krakowa w nowoczesnym, dobrze wyposażonym biurze

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV.

Czekamy na Twoje CV pod adresem: [email protected]
Junior PHP Developer