New Business Manager

PLN

Warszawa

05.07.2017

Szukamy kandydata z co najmniej 2-3 letnim doświadczeniem w sprzedaży usług B2B w sektorze usług rekrutacji lub agencji interaktywnej, dla którego każdy dzień będzie oznaczał nowe wyzwania a nie konieczność wykonania kolejnych przykrych obowiązków

Cechy osobowościowe poszukiwanego kandydata:

  • Dynamiczny oraz proaktywny w działaniu
  • Wykazujący się kreatywnością oraz incjatywą własną
  • Posiadający rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Ambitny, nastawiony na realizację celów
  • Posiadający doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów „od początku do końca”
  • Samodzielny w działaniu
  • Nie bojący się nowych wyzwań
  • Pasjonat tematyki związanej z branżą HR oraz Emplyer Brandingiem

Umiejętności poszukiwanego kandydata:

  • incjatywa i zaangażowanie w rozwój start-upu
  • znajomość narzędzi typu CRM lub ATS
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2
  • samodyscyplina oraz efektywna organizacja pracy

Co możemy zaoferować?

  • Możliwość pracy w ścisłym centrum Warszawy, a w miarę potrzeb – pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Partnerstwo biznesowe
  • zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Samodzielne stanowisko, na którym sam zarządzasz swoją pracą oraz podejmujesz najważniejsze decyzje
  • Możliwość pracy w młodym, energicznym zespole ludzi z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, proporcjonalne do Twojego zaangażowania
  • Udział w podziale zysku ze sprzedanych produktów

Kluczowe zadania:

  • Nawiązywanie, rozwijanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientami
  • Aktywna sprzedaż usług marketingu rekrutacyjnego & Employer Brandingu
  • Współuczestnictwo w konferencjach i targach branżowych
  • Realizacja projektów dla znanych na rynku organizacji
  • Współtworzenie, wraz z zespołem specjalistów, strategii marketingowych
  • Edukacja rynku w zakresie Employer Brandingu oraz marketingu rekrutacyjnego

Prosimy o wysyłanie CV na maila: [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o umieszczenie na aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych – Dz. U. nr 133, poz. 883”.