Analityk E-commerce

PLN

Warszawa

08.07.2017

Jeżeli zagadnienia z obszaru E-commerce nie znają przed Tobą tajemnic, a praca z Google Analytics jest dla Ciebie przyjemnością, to stanowisko czeka właśnie na Ciebie! Poprzez przygotowywanie analiz biznesowych będziesz miał/-a realny wpływ na optymalizację naszej działalności, rozwój firmy i codzienne funkcjonowanie portalu.

Osoba na tym stanowisku dołączy do zespołu Analiz, który zajmuje się próbą znalezienia znaczących odpowiedzi biznesowych w gąszczu baz danych oraz będzie pracowała na zbiegu obszaru marketingu, sprzedaży, technologii i strategii.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za jakość, poprawność i spójność danych (Google Analytics i wewnętrzny system analityczny)
  • Automatyzacja raportów okresowych
  • Wsparcie analityczne i raportowe dla CEO i teamów: marketingowego, produktowego, sprzedażowego
  • Raporty KPI
  • Analizy wspierające segmentację i personalizację komunikacji marketingowej
  • Analiza konkurencji
  • Analityka atrybucji ścieżek zakupowych
  • Analityka UX
  • Wizualizacja raportów

Wymagania:

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (Analityk internetowy, analityk biznesowy)
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager i MS Excel. Mile widziany Certyfikat Google Analytics
  • Silne kompetencje w obszarze analiz i interpretacji danych. Umiejętność sporządzania raportów i statystyk.
  • Dobra znajomość specyfiki obszaru e-commerce
  • Umiejętność biznesowego myślenia
  • Rzetelność, terminowość, systematyczność, samodzielność
  • Umiejętności komunikacyjne

Mile widziane:

  • Mile widziana znajomość MS Access, SQL, R-Studio

Oferujemy:

  • Ogromne perspektywy rozwoju
  • Dużą samodzielność i odpowiedzialność
  • Pełną wyzwań pracę w stabilnej, rentownej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • Biuro w centrum Warszawy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieprzerwany dostęp do kawy i owoców.