Lokalizacja:

Warszawa

Ważne do:

2017-08-17

Wynagrodzenie:

2000-4000 pln

E-mail dla kandydatów:

office@key2print.com

Digital Marketing Specialist

Jesteś pasjonatem Digital Marketingu? Masz już w tej dziedzinie doświadczenie? Chcesz się rozwijać w zwinnym startupowym środowisku? Mamy ciekawą pracę dla Ciebie!

Key2Print to software house, którego podstawowym produktem jest SAAS dla branży poligraficznej. Produkt łączy w sobie możliwości systemów ecommerce, CMS, ERP i CRM. Prowadzimy również inne projekty związane z nowoczesnymi technologiami m.in. aplikacje mobilne czy IoT. Dołącz do nas!

Otrzymasz od nas:

  • Atrakcyjne (nie tylko z naszej perspektywy) wynagrodzenie
  • Dostęp do wszystkich potrzebnych narzędzi
  • Pracę przy ciekawych biznesach i projektach on-line
  • Niezależność, samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Środowisko otwarte na dyskusje i Twoje własne pomysły
  • Możliwość pracy zdalnej lub w biurze na Sadybie w Warszawie
  • Możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze godzin

Twoje zadania:

  • Prowadzenie kampanii Inbound Marketing mających na celu pozyskanie nowych klientów
  • Konsultowanie strategii marketingowych dla klientów korzystających z systemu Key2Print
  • Testowanie nowych produktów software house'u na rynku

Idealny kandydat powinien:

  • Mieć doświadczenie i być żywo zainteresowany Digital Marketingiem (najlepiej B2B)
  • Znać podstawy prowadzenia kampanii PPC (Adwords, Facebook Ads) i email marketingu
  • Być biegły w nowoczesnych technologiach
  • Mieć umiejętności analityczne
  • Opierać swoją filozofię marketingową o realne wartości i potrzeby klienta
  • Być kreatywny, energiczny i mieć głowę pełną pomysłów
  • Znać język angielski

Zapraszamy do współpracy ludzi z wizją i pasją, którzy chcą się rozwijać w przyjaznym, młodym, niekorporacyjnym środowisku. Nasze biuro znajduje się w domu jednorodzinnym na Sadybie w Warszawie. Dołącz do nas!