Web Developer – PHP/MySQL

2000-4000 PLN

Poznań

07.09.2017

[email protected]

Programista Web Developer – PHP/MySQL

Opis stanowiska:

  • Programista PHP/Webdeveloper będzie odpowiedzialny za rozwój systemu do zarządzania treścią aplikacji mobilnych / wdrażanie i rozbudowę systemu CMS
  • Poszukujemy zarówno studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych jak i osób już czynnych zawodowo.
  • Posiadających co najmniej podstawową znajomość programowania w PHP/MySQL
  • Nie wykluczamy współpracy ze zdolnymi programistami bez wykształcenia kierunkowego.
  • Miejsce zatrudnienia: Poznań, Poznański Park Technologiczno-Przemysłowy (Dębiec)

Wymagania:

  • umiejętność programowania w PHP oraz projektowania baz danych MySQL
  • kluczowe technologie na tym stanowisku to: PHP (Zend Framework), MySQL, REST/SOAP, XML, HTML, CSS, jQuery, Bootstrap 3.3.x, Responsive Web Design
  • ogólne zdolności programistyczne oraz łatwość w przyswajaniu wiedzy z zakresu programowania
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • znajomość podstaw WCAG 2.0 / WAI będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie się rozwijającej firmie
  • bardzo dobre warunki finansowe oraz dowolną formę współpracy (umowa o pracę, kontrakt, b2b, umowa o dzieło itp.)
  • szybkie zdobywanie doświadczenia w tym najszybciej rozwijającym się sektorze IT
  • ciągły rozwój poprzez uczestnictwo w różnorodnych i niepowtarzalnych projektach
  • czas pracy nieprzekraczający 8 godzin dziennie, możliwość wykonywania części zadań w domu
  • dużą swobodę działania, fantastyczną, koleżeńską atmosferę
  • ciekawe, pełne wyzwań zadania przy aplikacjach wykorzystywanych przez tysiące użytkowników
  • pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze z nieograniczonym dostępem do dobrej kawy, herbaty oraz innych napojów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na e­mail: [email protected] wiadomość prosimy zatytułować: „Web Developer – PHP/MySQL”. Jednocześnie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Uprzejmie informujemy, że Pani/Pana CV będzie rozpatrywane, jeśli zawarta będzie w nim klauzula o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez QRTAG Sp. z o.o. z siedzibą we Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662).”

Informujemy, że Administratorem danych jest QRTAG Sp. z o.o. ul. 28 Czerwca 1956r. nr 406 61-441 Poznań Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r., kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.