Lokalizacja:

Białystok

Ważne do:

2017-09-24

E-mail dla kandydatów:

rekrutacja@optimahrs.pl

Starszy Analityk Finansowy

OPTIMA HRS na zlecenie swojego klienta - biura konsultingowego o zasięgu ogólnopolskim poszukuje kandydatów/kandydatki na stanowisko:

miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w opracowywaniu kompletnych aplikacji unijnych (wnioski, biznes plany, studia wykonalności)
  • bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i finansów,
  • bardzo wysoka kultura osobista,
  • samodzielność i kreatywność.

Opis stanowiska:

  • opracowywanie kompletnych aplikacji do europejskich programów pomocowych (wnioski, biznes plany, studia wykonalności),
  • opracowywanie analiz i prognoz finansowych,
  • analiza planów inwestycyjnych potencjalnych Beneficjentów i przyporządkowywanie ich do konkretnych programów pomocowych.

Oferujemy:

  • możliwość kontynuowania rozwoju zawodowego w środowisku profesjonalistów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, motywacyjny system wynagradzania),
  • pracę w ścisłym centrum Białegostoku w biurze w ekskluzywnej lokalizacji,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • dużą samodzielność w zakresie wypełniania obowiązków na stanowisku pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@optimahrs.pl z dopiskiem Nr oferty 1001/2017.