CEO w projekcie z obszaru HR

PLN

Warszawa lub zdalnie

27.09.2017

W ramach projektu „po godzinach” powstał MVP systemu do wsparcia rekrutacji w IT. Realizujemy właśnie fazę kolejnych testów które spotykają się z pozytywnym odzewem obu grup – firm rekrutujących oraz programistów.

Do naszego dwu-osobowego zespołu szukamy lidera, który obejmie rolę CEO, stanie się prawdziwym frontmanem projektu.

Dlaczego? Ponieważ mimo bogatego doświadczenia technologicznego i biznesowego nie mamy doświadczenia w branży human resources. Brakuje nam merytorycznej wiedzy oraz świeżego spojrzenia, które mamy nadzieję, właśnie Ty przyniesiesz!

Jakie obowiązki powinien pełnić idealny CEO?

  • merytoryczne układanie i pivotowanie obecnych procesów
  • budowanie krótko i długoterminowej strategii
  • wyznaczanie kierunku prac deweloperskich i operacyjnych
  • określanie kierunków ekspansji
  • wsparcie w budowie najlepszego modelu biznesowego

Kogo szukamy?

  • kogoś z doświadczeniem i kontaktami w technologicznych rekrutacjach
  • osoby otwartej na zmiany, potrafiącej pracować w metodologii lean startup
  • prawdziwego leadera potrafiącego prowadzić projekt z punktu A do punktu B
  • wizjonera

Co oferujemy?

  • wynagrodzenie jak w startupie lub equity
  • zasoby produkcyjne
  • środki na działanie i marketing
  • bardzo mocne wsparcie
  • wizję ciekawego produktu

Jeśli spełniasz powyższe warunki oraz chcesz zmieniać realia branży HR – pisz koniecznie. Spotkamy się, pogadamy. Może coś z tego wyjdzie. Jeśli nie – kraftowe piwka na nasz koszt 🙂