Customer Experience Manager

4000-6000 PLN

Warszawa

02.11.2017

[email protected]

CUSTOMER EXPERIENCE MANAGER

Startup Technologiczny Allsporter.com poszukuje kandydatów na stanowisko Customer Service Specialist w nowym zespole wprowadzającym nowy projekt na globalny rynek aplikacji. Oferujemy ogromne możliwości rozwoju oraz pracę na samodzielnym stanowisko w szybko rozwijającej się firmie.
Twoje zadania:

  • Tworzenie relacji z użytkownikami naszej platformy/aplikacji mobilnej (aktywacja, pozyskanie i analiza informacji zwrotnych)
  • Przygotowanie materiałów dla użytkowników (np. mailig, sms, tutoriale)
  • Opracowanie strategii komunikacji z użytkownikami biznesowymi
  • Analiza rynku oraz opracowanie nowych strategii generowania leadów
  • Udział przy tworzeniu kampanii reklamowych z wykorzystaniem narzędzi facbook i google
  • Analiza UX platformy pod kątem użytkowników biznesowych
  • Analiza prowadzonych kampanii reklamowych oraz szybkie działania majace na celu zwiększanie jej efektywnosci
  • Przygotowanie cyklicznych sprawozdań oraz prognoz

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży technologicznej
  • Znajomość rynku IT/Aplikacji
  • Kreatywność, odpowiedzialność, sumienność podczas wykonywania swoich obowiązków
  • Samodzielność, podejście nastawione na rozwiązywanie problemów
  • Bardzo dobra znajomość j. Angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziane: znajomość dodatkowych języków obcych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + premia za wyniki
  • Nowoczesny system organizacji pracy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Udział w tworzeniu innowacyjnej firmy
  • Możliwość szybkiego awansu podczas ekspansji na zagraniczne rynki
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w Warszawie
  • Prace w młodym, kreatywnym i energicznym zespole

Jesteśmy nowoczesną firmą tworząca nową rzeczywistość wykorzystując technologię do rozwoju modeli biznesowych na rynku globalnym. Posiadamy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów biznesowych. Naszym produktem jest platforma typu marketplace dedykowana branży sportowej.

Dane kontaktowe:
Listy motywacyjne oraz CV prosimy przesyłać na adres [email protected].