Lokalizacja:

Warszawa

Ważne do:

2017-11-03

Wynagrodzenie:

4000-6000 pln

E-mail dla kandydatów:

p.lodzinski@allsporter.com

Digital Marketing Manager

Startup Technologiczny Allsporter.com poszukuje kandydatów na stanowisko Digital Marketing Manager w nowym zespole wprowadzającym nowy projekt na globalny rynek aplikacji. Oferujemy ogromne możliwości rozwoju oraz pracę na samodzielnym stanowisko w szybko rozwijającej się firmie.

Twoje zadania:
• planowanie działań komunikacyjnych serwisu w obszerze digital
• analiza i wytyczanie zmian w źródłach pozyskania ruchu, w tym w kanałach Marketing Automation, Remarketing, Price Comparisons, Marketplaces, SEA, SEO, Display, Social Media, Mail
• analiza kosztu pozyskania użytkowników oraz optymalizacja działń w tym zakresie
• analiza i raportowanie zachowań użytkowników na stronach www oraz aplikacji
• identyfikacja potrzeb użytkowników i optymalizowanie UX dla kluczowych procesów serwisu
• koordynacja działań reklamowych z zewnętrzymi agencjami reklamowymi w wymienionych powyżej obszarach

Nasze wymagania:
• dwuletnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu kampaniami reklamowymi digital dla minimum średniej wielkości po stronie marki/agencji
• bardzo dobra znajomość narzęci reklamowych w Social Mecia
• dobra znajomość MS Excel
• dobra i kompleksowa znajomość wszystkich kanałów reklamy digital
• rozumienie problematyki UX/UI, znajomośc dobrych praktyk i obowiązujących trendów
• bardzo dobra, zaawansowana znajomość Google Analytics

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w startapie
• doświadczenie przy pracy z e-commerce
• znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodą komunikację

Nasza propozycja:

  • Wynagrodzenie stałe + premia za wyniki
  • Nowoczesny system organizacji pracy
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Udział w tworzeniu innowacyjnej firmy
  • Możliwość szybkiego awansu podczas ekspansji na zagraniczne rynki
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w Warszawie
  • Prace w młodym, kreatywnym i energicznym zespole

Jesteśmy nowoczesną firmą tworząca nową rzeczywistość wykorzystując technologię do rozwoju modeli biznesowych w branży sportowej. Posiadamy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów biznesowych. Naszym produktem jest platforma typu marketplace dedykowana branży sportowej.

Dane kontaktowe:
Listy motywacyjne oraz CV prosimy przesyłać na adres p.lodzinski@allsporter.com