Business Asistant

PLN

Warszawa

02.11.2017

[email protected]

Business Asystent

Startup Technologiczny Allsporter.com przyjmie na płatny staż studentów do pomocy w nowym zespole wprowadzającym nowy projekt na globalny rynek aplikacji. Oferujemy ogromne możliwości zdobycia doświadczenia, referencji jak również poznanie procesu wprowadzania nowych produktów IT na rynek polski i międzynarodowy. Rotacyjny system pracy zapewni Ci szeroki zakres nowych doświadczeń oraz możliwość wyboru docelowej ścieżki zawodowej.
Jeżeli pasjoujesz się nowymi technologiami, myślisz o pracy w branży IT, koncentrujesz się na zadaniach, posiadasz pozytywną i energiczną osobowość, skontaktuj się z nami i zostań członkiem naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • Wsparcie działu Customer Experience w obrzarach pozykiwania nowych klientów
  • Tworzenie baz danych / pozyskiwanie leadów potencjalych klientów
  • Kontakt z klientem oraz prezentacja usług serwisu
  • Udział w projektowaniu komunikacji skierowanej do użytkowników biznesowych
  • Analiza procesów rejetsracji nowych użytkowników / UX
  • Czynny udział w zebraniach i naradach zespołu

Wymagania:

  • Zainteresowanie branżą IT/ rynkiem aplikacji /
  • Osobowość Sprzedawcy
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość Social Mediów
  • Dobra znajomość j. Angielskiego
  • Pełne Zaangażowanie w trakcie realizacji zadań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe + premia za wyniki
  • Nowoczesny system organizacji pracy
  • Udział w tworzeniu innowacyjnej firmy
  • Możliwość zdobycia docelowej pracy
  • Prace w młodym, doświadczonym, kreatywnym i energicznym zespole

Jesteśmy nowoczesną firmą tworząca nową rzeczywistość wykorzystując technologię do wdrażania nowych modeli biznesowychna rynku globalnym. Posiadamy kompetencje i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu dużych projektów biznesowych. Naszym produktem jest platforma typu marketplace dedykowana branży sportowej.
Dołącz do naszego zespołu i twórz z nami społoczność sportową opartą na zasadach sharing economy. Wszystkich zainteresowanych start-upami, aplikacjami czy udziałem w ciekawym, międzynarodowym projekcie zapraszamy do kontaktu – [email protected].