Sales & Marketing intern

PLN

Warszawa

08.11.2017

Dynamicznie rozwijająca się firma doradcza IT i software development, poszukuje osoby na:
Staż Marketingu & Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych jak i firm, mające chęć rozwoju produktów w obszarze IT, aplikacji mobilnych, stron internetowych, aplikacji Big Data oraz VR/AR,
  • Wycena projektów informatycznych na podstawie specyfikacji klienta,
  • Zaplanowanie harmonogramu prac dla zespołu programistycznego,
  • Nadzorowanie przebiegu prac zespołu programistycznego oraz bieżąca komunikacja z klientem,
  • Dostarczanie gotowych projektów klientom oraz obsługa post-sprzedażowa,
  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w newsletterach oraz na Facebooku,
  • Wsparcie w zakresie realizacji kampanii marketingowych offline jak i online.

Wymagania:

  • wiedzy sprzedażowej i marketingowej, najlepiej popartej wykształceniem kierunkowym (ostatni rok studiów lub absolwent);
  • bardzo wysokich umiejętności interpersonalnych – praca głównie z klientami przy ich pozyskiwaniu, komunikacji;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • bardzo dobrej znajomości MS Excel i MS PowerPoint;
  • wysokich umiejętności prezentacji swoich myśli oraz planów
  • samodzielności i zdolności organizacji własnej pracy;
  • otwartości i komunikatywności oraz umiejętności pracy w dynamicznej, małej firmie
  • silnej motywacji do pracy i orientacji na osiąganie rezultatów;

Oferujemy:

  • poszerzania praktycznej wiedzy w zakresie narzędzi marketingowych i sprzedażowych;
  • poznania procesu zarządzania projektami IT;
  • rozwijanie umiejętności sprzedażowych i interpersonalnych;
  • zrozumienia podstaw biznesu;
  • przygotowanie własnych projektów;
  • współpracy z przyszłościową firmą przez okres od 3 miesięcy w postaci płatnego stażu, z możliwością przedłużenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected]

Prosimy również o załączenie w CV oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych ( (Dz. U .Nr 133 poz.883), jednocześnie
przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku nie wykorzystania w procesie rekrutacji ulegną zniszczeniu.