Specjalista ds. Sprzedaży

PLN

Katowice

14.11.2017

Jeśli jeszcze o nas nie słyszałeś, to… najprawdopodobniej nie robisz okazyjnych zakupów 😉 Jesteśmy jedną z największych platform z ofertami rabatowymi w Polsce. Podbiliśmy również serca zakupowiczów w Turcji i Brazylii, a teraz wyruszamy do innych krajów i liczymy na Twoje wsparcie.

W wielu firmach znajdziesz pracę jako Specjalista ds. Sprzedaży, ale tylko w AleRabat.com możesz być PIONIEREM HANDLU!

Zakres obowiązków:

  • Realizacja procesu sprzedaży usług AleRabat.com – aktywne pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert oraz prezentacji sprzedażowych i case study
  • Podtrzymywanie relacji ze stałymi klientami firmy
  • Badanie trendów rynkowych, otoczenia konkurencyjnego i atrakcyjności rynkowej
  • Bieżąca obsługa klientów – odpowiadanie na zapytania, prowadzenie negocjacji, optymalizacja warunków współpracy
  • Aktualizowanie danych klientów w CRM

Oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży usług e-commerce/internetowych/IT
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonała znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami w oparciu o zindywidualizowane podejście
  • Samodzielność w działaniu
  • Wysoka kultura osobista

Oferta:

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/b2b/umowę zlecenie
  • Atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie– podstawa + premia
  • Możliwość pracy w jednej z największych firm z branży e-commerce
  • Elastyczne godziny pracy (zaczynamy pomiędzy 07:00 a 10:00, a to od Twojej decyzji zależy na którą godzinę przyjdziesz)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i realny wpływ na kreowanie polityki handlowej w firmie
  • Przyjazna atmosfera, kawa, herbata i świeże owoce dla wszystkich 😉

Swoje CV wyślij na adres: [email protected]

PAMIĘTAJ O KLAUZULI 😉
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).