Jak zdobyć nawet do miliona złotych na rozwój startupu? Tego dowiesz się podczas webinaru MamStartup i eduLAB!

Dodane:

MamStartup logo Mam Startup

Udostępnij:

Do miliona złotych finansowania mogą zdobyć uczestnicy akceleratora eduLAB. Organizatorzy programu wsparcia zespołów startupowych szukają wizjonerów, pomysłodawców oraz innowatorów, którzy chcą działać w branży edTech. Tego, w jaki sposób mogą rozwinąć swoje pomysły dowiemy się podczas webinaru.

Już w najbliższy piątek (29.09.2017 r.) o godzinie 11:00 będziemy mieli okazję dowiedzieć się, jak pozyskać nawet do miliona złotych na finansowanie naszego pomysłu na biznes. O tym opowiedzą organizatorzy polskiego akceleratora dla startupów. eduLAB uruchomił właśnie drugą rundę akceleracji i szuka ciekawych pomysłów na biznes w branży edukacyjnej, a dokładniej edTech. Czym jest edTech?

edTech, jak czytamy na stronie akceleratora, to rewolucja w świecie nauki obejmująca wszystkie obszary działań – od wykorzystania infrastruktury placówek, oprogramowania, IoT, przez innowacyjny przekaz informacji i nowe sposoby komunikacji, aż po całe platformy internetowe oraz aplikacje mobilne, wykorzystujące zasady gier komputerowych i techniki wirtualnej rzeczywistości (VR, AR).

Jednak eduLAB to nie tylko finansowanie na realizację ciekawego pomysłu na biznes. W ofercie akceleratora znajdziemy mentoring biznesowy i technologiczny. Oferta eduLABa jest unikatowa na rynku polskim z uwagi na sposób finansowania, które obejmuje również miesięczne wynagrodzenia dla członków zespołu projektowego.

Uczestnicy programu będą mieli także okazję skorzystać z mentoringu w zakresie tworzenia i wdrażania produktów IT od ekspertów Edge One Solutions. To co jeszcze wyróżnia eduLAB na rynku to także gwarancja sprzedaży produktu, czyli pierwszy klient. Dodatkowo wsparcie akceleratora eduLAB to także sprzęt, oprogramowanie, niezbędne szkolenia i monitoring biznesowy.

Do udziału w wydarzeniach organizowanych przez eduLAB, organizatorzy zapraszają startupowców z całej Polski – tych doświadczonych, którzy mają już za sobą pierwsze próby tworzeniu startupów oraz tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę do własnego biznesu. Osoby lub zespoły biorące udział w autorskich wydarzeniach eduLABa o nazwie edCAMP (w Lublinie już 19.10 a w Warszawie 18.11), będą pracowały nad rozwiązaniem wyzwań postawionych przez placówki edukacyjne i naukowe.  

–  Obecnie zbieramy wyzwania w pięciu obszarach. Są to INFRASTRUKTURA, ZASOBY OBLICZENIOWE, KOMUNIKACJA, ADMINISTRACJA i DYDAKTYKA. Zgłoszone potrzeby, na bieżąco ogłaszamy na edulab.io, zapraszając do aplikacji pomysłów społeczność startup’ową – wyjaśnia Krzysztof Kusiak, Startup/Public Relations Lead eduLAB.

Jeśli masz pomysł na to, jak zrewolucjonizować tę branże – weź udział w akceleratorze eduLAB! Organizatorzy akceleratora, mentorzy i eksperci pomogą Ci przekształcić pomysł w biznes. eduLAB da Tobie możliwość rozpoczęcia kariery i wesprze jej rozwój aż do założenia własnej spółki. Stanie się Twoim partnerem i pomoże Ci rozwinąć skrzydła. O tym, w jaki sposób to zrobi, dowiesz się podczas piątkowego webinaru.

Podczas bezpłatnej wirtualnej konferencji, na którą możecie zapisać się w tym miejscu, dowiecie się, czym jest program akceleracyjny. Posłuchacie, w jaki sposób zespół doświadczonych ekspertów pomoże Wam rozwinąć biznes, a co najważniejsze, dowiecie się jak pozyskać do miliona złotych na rozwój swojego startupu. Tego i wielu innych informacji dowiecie się już w piątek, o godzinie 11:00. Zapisz się na webinar już dziś!

Zapisz się na webinar

 

Piątkowy webinar poprowadzą:

Krzysztof Kusiak

Absolwent wydziału Ekonomii na Hunter College na City University of New York. Jeden z pomysłodawców i twórców eduLAB, Startup & Public Relations Lead i Członek Rady Mentorów eduLAB – pierwszego w Polsce akceleratora startupów z zakresu Education Technologies. Współtworzył i pełnił funkcję Wiceprezesa ARP Venture, jednego z pierwszych w Polsce funduszy inwestycyjnych drugiej rundy, inwestującego w obszarze przemysłu.

  

Anna Matacz-Musioł 

Absolwentka PWSBiA, magister ekonomii. Od 22 lat bierze udział i prowadzi złożone projekty wdrożenie (systemy ERP), tworzące nowe rozwiązania IT lub reorganizujące w firmach będących liderami na rynku, np Danone, Coty, Multikino, Chiquita, Reckitt Benckizer. Obecnie Startup Manager w eduLAB.

 

 

Partnerem technologicznym wydarzenia jest firma ClickMeeting.