Mam startup

Dobry startup to taki, który skutecznie, szybko i bezboleśnie rozwiązuje problem, który mają zarówno jego założyciele jak i bardzo dużo osób na całym świecie.

Michał Śliwiński, Nozbe

Startupy

6obcy.pl

Komentarze (7)

Branża: aplikacje, rozrywka, społeczność
Finansowanie: inne, własne
Model biznesowy: inny
Adres: www.6obcy.pl

Czym jest Wasz projekt?

Strona 6obcy.pl to aplikacja internetowa, która pozwala na swobodne rozmowy z przypadkowymi ludźmi z całej Polski. Wystarczy wejść na stronę i wybrać przycisk "połącz z obcym", po wybraniu system losuje dostępnego obcego i rozpoczyna się czat. W każdej chwili można się rozłączyć i przejść do następnej rozmowy. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, by zostać i porozmawiać o swoim hobby, czy też na inny dowolny temat.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wiele mówiono o polskiej czatruletce, miejscu gdzie każdy może wejść i z miejsca porozmawiać z kompletnie obcą osobą z całej polski. Chodziło o to, aby dostępna była platforma, gdzie dosłownie w każdej chwili każdy może zamienić z kimś słowo w prosty, anonimowy i niewymagający rejestracji sposób. Spodobała nam się ta idea i postanowiliśmy ją zrealizować.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest tak naprawdę do wszystkich. Za równo do młodych jak i starszych. Każdy może wejść i miło spędzić czas.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją 3 osoby. Cała trójka ma osobne zadania, aby zapewnić odpowiednią jakość usług.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie reklamy. Obecnie użytkowników można spotkać cały dzień, ale w szczególności w godzinach nocnych. Stworzyliśmy również stronę dla wiernych fanów na facebooku, gdzie na bieżąco informować będziemy o zmianach, oraz prowadzić ogólny blog na temat strony.

Jakie są plany rozwoju?

Mamy na celu wejść do świadomości szerszej grupy internautów. Wiemy już, że pomysł się podoba. Na stronie są już stali bywalcy. Następny ruch to sprawić, aby dowiedziało się o tym większe grono. Użytkowników wciąż przybywa, także jesteśmy dobrej myśli.

 • Aneta

  To może ja się wypowiem. Stronkę już znam jakiś tydzień i ludzi bywa różnie, tak jak napisano głównie wieczorem. I wtedy można poznać kogoś interesującego. Popołudniu ludzi jest mniej ale też jest jakiś poziom. Obawiam się, ze im więcej ludzi tam się pojawi tym rzadziej będzie można poznać kogoś fajnego. Ale jak na chwilę obecną pozytywnie. Siedzi nawet trochę ludzi z samego rana :) pozdrawiam ^^

 • Mateusz

  Ciekawe przypomniały mi się czasy czatu na Onecie ... :P

 • Piotr Rek

  A można wiedzieć kto się zajmuje tą stronką ?? :) Chciałbym się skontaktować z twórcami, ponieważ mam dość ciekawy pomysł, który mógłby ich zainteresować :)

 • Adam

  W regulaminie jest adres 6obcykontakt@gmail.com

 • Anonim

  dlaczego jak już wyszzuka mi do pisania jakiegoś obcego i mi pisz: Siema itp. to ja nie mogę odpisać nie widać co ja pisze

 • Anonim

  Na IE7 chyba coś nie do końca działa

 • mi

  jak można zlikwidować nie przyjemnego rozmówce w opinii??

chcesz więcej? newsletter Mam Startup

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Startuperze!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij