... ... ...

Targi pracy Meetnight już 16 kwietnia!

Pressroom MamStartup
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dodane

25-03-2016

Informacja prasowa
Meetnight to targi pracy przeznaczone dla firm, szukających kreatywnych pracowników z sektora IT, których kolejna edycja odbędzie się 16 kwietnia 2016 roku w samym sercu Warszawy, w budynku przy ulicy Mysiej 3.

Głównym założeniem Meetnight jest zniesienie granic pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim… pomiędzy dniem a nocą.

Event rozpoczyna się o 16:00 (stąd nazwa!) i oficjalnie trwa do 22:00, ale tak naprawdę dopiero wtedy czekają na Was najważniejsze atrakcje – impreza, wirtualny turniej piłki nożnej oraz wiele innych niespodzianek! Nie znajdziecie u nas metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będzie mogli porozmawiać ze swoimi pracodawcami na wygodnych pufach oraz zagrać ze swoim przyszłym szefem na konsoli.

Rejestracja na wydarzenie jest darmowa i nieobowiązkowa, ale gorąco do niej zachęcamy! Dzięki temu będziecie mogli wziąć udział w warsztatach oraz wykładach, wspomnianym wcześniej turnieju piłki nożnej, a do tego otrzymacie pakiety startowe! Wystarczy kliknąć tutaj:http://www.meetnight.pl/register/  

MamStartup jest patronem medialnym wydarzenia

Komentarze (0)