Urząd m.st. Warszawy w ramach działań wspierających rozwój sektora kreatywnego wraz ze Startup Academy organizuje trzecią edycję Startup Art. W projekt włączyła się również jako kluczowy partner - Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Program Startup Art #2016 to wsparcie w tworzeniu przedsiębiorstw dla studentów wyższych szkół artystycznych w oparciu o sprawdzone metody realizacji i finansowania projektów startupowych, a także stworzenie systemu wsparcia i aktywizacji osób z sektora kreatywnego, które mają ciekawy pomysł na biznes.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

W ramach projektu odbędą się warsztaty, mentoring z ekspertami oraz wydarzenie networkingowe Startup Shaker z udziałem inwestorów. W trakcie trzech edycji warsztatów planowanych na kwiecień, maj i październik wsparciem zostanie objętych ponad 100 studentów uczelni artystycznych. Uczestnicy dowiedzą się jak zbudować model biznesowy, przetestować pomysł i zdobyć finansowanie na jego rozwój. W ramach Startup Art uczestnicy otrzymują narzędzia do profesjonalnego opracowania i realizacji swoich pomysłów na biznes. Tak przygotowany zestaw działań pomoże nie tylko w realizacji zgłoszonych pomysłów biznesowych, ale będzie również przydatny przy realizacji kolejnych pomysłów.

Warsztaty wyposażą uczestników w niezbędną wiedzę pozwalającą przejść od fazy pomysłu przez zbadanie potrzeb klienta do wejścia na rynek z nowym produktem. W trakcie mentoringu uczestnicy skonsultują pomysły z ekspertami, aby wreszcie podczas wydarzenia networkingowego Startup Shaker zaprezentować je przed inwestorami.

Poprzednie edycje Startup Art wygenerowały - niewiarygodne - 100% zadowolonych uczestników. Informacje na temat ostatniej edycji oraz przedsmak tego czego można się spodziewać na warsztatach można przeczytać na stronie: http://startupart.pl/

Na zgłoszenia na pierwszy termin warsztatów czekamy do 25 marca 2016 r.

fot. pixabay.com

Komentarze (0)