W sobotę, 5-ego września, oficjalnie rusza system mobilnego zamawiania w kawiarni F30, przy ul. Francuskiej na Saskiej Kępie. Kawiarnia, która znana jest z kolorowych parasolek w letnim ogrodzie w najmodniejszej dzielnicy Warszawy, teraz będzie mieć dodatkowy, mobilny wyróżnik w postaci aplikacji.

Co to oznacza dla klientów? Dzięki APPETIQ każdy gość może wygodnie zająć miejsce, pobrać aplikację i wysłać swoje zamówienie do baristów. APPETIQ pozwala na złożenie zamówienia i realizację płatności, dzięki czemu goście mogą skupić się na rozmowie i czasie spędzonym w kawiarni bez biegania po kolejną filiżankę ulubionego espresso.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

APPETIQ jest startupem założonym przez Łukasza Kosmana i Jakuba Wojtczaka, dwóch byłych pracowników agencji K2 Internet, później związanych z branżą internetową, m.in. serwisem Audioteka.pl. APPETIQ oferuje swoim użytkownikom wygodę zamawiania do stolika przez aplikację na urządzenia iOS i Android z wbudowaną piękną galerią zdjęć menu oraz płatnościami mobilnymi.

“Naszą misją jest stworzenie idealnego system do obsługi klienta w gastronomi” – mówi Łukasz Kosman, CEO APPETIQ. “Zajmujesz miejsce, zamawiasz, dobrze się bawisz ze znajomymi, a po wszystkim wychodzisz. Bez czekania, bez kolejek. Wygodnie i na Twoich warunkach. Tak wyobrażamy sobie obsługę w lokalu, który dobro klienta stawia na pierwszym miejscu. Cieszymy się z wdrożenia w F30, bo jest to właśnie takie wyjątkowe miejsce, gdzie każdy klient jest najważniejszym gościem” – dodaje Kosman.

APPETIQ to ogromne udogodnienie dla klientów F30. „APPETIQ to duże ułatwienie dla naszych gości w składaniu zamówień” mówią Piotr Czaja i Hubert Massalski, właściciele Kawiarni F30. “Dzięki APPETIQ goście mogą oglądać galerię zdjęć wszystkich naszych potraw i odkrywać nowe pozycje w menu”.

F30 jest pierwszym lokalem, gdzie można skorzystać z aplikacji APPETIQ. “Jeszcze we wrześniu planowanych jest pięć nowych lokalizacji w Warszawie, w tym otwarcie APPETIQ w znanej sieci burgerowni” wspomina Kosman. “Chcemy zrewolucjonizować sposób w jaki ludzie zamawiają w swoich ulubionych lokalach. Uber dla restauracji? Tak, to jest nasz cel” - śmiało dodaje CEO APPETIQ.

Komentarze (0)