... ... ...

PayPal One Touch już w Polsce. Zapłacisz klikając na jeden przycisk

Dodane

27-08-2015

Adam Sawicki
PayPal wprowadził w Polsce One Touch, nowy sposób dokonywania płatności. Nie trzeba się logować i podawać danych karty kredytowej. Wystarczy, że klikniesz na przycisk „kontynuuj”.

Jedno klikniecie i gotowe

Płatności za pośrednictwem PayPala będą jeszcze prostsze. Amerykańska spółka umożliwiająca dokonywanie bezpiecznych transakcji internetowych wprowadza na polski rynek usługę One Touch, która dotychczas była dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Wielkiej Brytanii. Dzięki nowej funkcji zakupy online za pomocą PayPala będą wygodniejsze i szybsze, bo potwierdzane tylko jednym przyciskiem „kontynuuj”.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Wystarczy, że internauta zaloguje się wcześniej do swojego konta PayPal i wybierze opcję „pozostań zalogowanym w celu szybkich zakupów”. Wówczas przez najbliższych sześć miesięcy użytkownik będzie mógł zapłacić za wybrane towary w e-sklepach, które obsługują Express Checkout, klikając jedynie na wcześniej wspomniany przycisk „kontynuuj”. Następnie środki finansowe automatycznie zostaną pobrane z naszego rachunku i przekazane na konto punktu handlowego.

One Touch nie tylko w Polsce

Dodatkowo usługa jest kompatybilna z różnymi urządzeniami. Możemy z niej korzystać zarówno za pośrednictwem komputera, jak również smartfonów i tabletów. Co ważne, zespół stojący za PayPalem przekonuje, że płatności dokonywane z wykorzystaniem One Touch są bezpieczne, bo użytkownik nie musi przy każdej transakcji podawać danych karty kredytowej, loginów i haseł.

Polska to nie jedyny kraj, w którym amerykańska spółka postanowiła zaimplementować innowacyjny sposób płatności za zakupy. W tym samym czasie One Touch stał się dostępny również dla klientów z Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemiec, Holandii, Norwegii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i Australii.

Komentarze (0)