METAFUND
... ... ...
...

METAFUND

Business Angels

Nazwa: Metafund
Strona www: www.metafund.pl

Opis:

METAFUND specjalizuje się w inwestycjach w sektorach: technologii, nowych mediów, Internetu, telekomunikacji i szeroko rozumianej rozrywki cyfrowej. Chcemy być tam gdzie nie pojawiają i nie działają Business Angels czy fundusze VC - na bardzo wstępnym etapie tworzenia projektów i powstawania pomysłów.

Nasza oferta zawiera działania inwestycyjne jak i doradcze. Najchętniej inwestujemy w projekty na bardzo wstępnym etapie lub też takie, które jeszcze nie istnieją poza samym pomysłem. Nie wymagamy setek stron dokumentacji czy wypełnionych tabel Excela. Pomysł jest ważny, ale jego realizacja ważniejsza - przekonaj nas swoją wizją i pasją. Nie twórz naciąganych biznes planów, żeby się uwiarygodnić.

Działamy w oparcaiu o kapitał własny jak i podmiotów partnerskich. Przede wszystkim interesują nas projekty, które można przenieść na rynki zagraniczne i tam szybko się rozwijać. Stawiamy na pomysły nie koniecznie innowacyjne, ale budowane przez zgrany zespół i posiadające przewagę konkurencyjną

Co oferujemy?

Mówimy o sobie, że jesteśmy inwestorem "z ludzką twarzą" i dlatego oprócz krwi, potu i łez oferujemy realne wsparcie, kontakty i finansowanie. Nie będziemy kręcili i zwodzili - jeśli pomysł wpisuje się w naszą wizję robimy razem biznes. Jeśli nie - otwarcie i uczciwie to powiemy. Zapomnij o miesiącach czekania na odpowiedź i decyzję. Przekonaliśmy Cię? Zapraszamy.

Wysokość inwstycji: od kilkudziesięciu tysięcy złotych do kilku milionów.

Czego szukamy?

Nakierowanych na Internet, telekomunikację (np. aplikacje mobilne), szeroko pojętą rozrywkę (gry na wszystkie platformy), e-commerce, produkty i usługi związane ze społecznościami. Jeśli Twój pomysł dotyczy właśnie tych sektorów - napisz do nas.

Portfolio:
  • Szufler (www.szufler.pl) – serwis społecznościowy oferujący recenzje oraz generujący rekomendacje dla książek, gier, filmów i muzyki. Dzięki Szuflerowi spotkasz ludzi interesujących się tym samym oraz dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o tym co powinieneś wiedzieć o szeroko pojętej kulturze.
  • KOSZ (www.kosz.edu.pl) – usługa w modelu SaaS polegająca na kompletnym zarządzaniu dowolną szkołą (obecności, wpłaty, egzaminy, plany, dokumentacja, recenzje itd.): podstawową, gimnazjum, liceum oraz wyższą.
  • Webtrender (www.webtrender.pl) – usługa skierowana do branży e-commerce. Oferujemy autorski , bardzo nowatorski system do obserwowania i analizowania zachowań użytkowników w sklepie, ruchu, konwersji oraz wydatków na reklamę vs zyski z niej.
Zespół:
Artur Kurasiński i partnerzy

Adres:
Szpitalna 4m8a, 
00-031 Warszawa

Telefon: 601 32 80 52

E-mailpomysl@metafund.pl