Aniołowi biznesu zapewnili Paymax S.A. możliwość dalszego rozwoju systemu akceptacji płatności mobilnych (mPOS). Środki pozyskane w czwartej rundzie finansowania oraz wsparcie biznesowe wniesione przez inwestorów, pozwolą znaczące poszerzenie sieci sprzedaży i przyspieszenie rozwoju Paymax S.A.

Pozyskane finansowanie pozwoli Spółce na realizację kluczowych celów w zakresie zwiększania sieci sprzedaży oraz dalszego rozwoju rozwiązania Paymax mPOS. Dodatkowo, Paymax S.A. będzie mogła rozpocząć integrację z kilkoma klientami biznesowymi z Europy Środkowo-Wschodniej, rozpoczynając tym samym swoją ekspansję na rynki zagraniczne.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

fot. materiały prasowe

- Terminale mobilne są rozwiązaniem trafiającym w potrzeby licznej grupy akceptantów - przede wszystkim tych, którzy prowadzą mały lub średniej wielkości biznes i przywiązują szczególną wagę do wysokości kosztów stałych. Dla tych przedsiębiorców nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna. Dzięki dofinansowaniu Paymax S.A. będzie miała możliwość poszerzenia sieci sprzedaży i zwiększenia skali dotarcia do klientów. Już dzisiaj otrzymujemy kolejne zamówienia nie tylko od klientów detalicznych, ale co istotniejsze - od dużych firm działających m.in. w branży telekomunikacyjnej i finansowo-ubezpieczeniowej - mówi Tomasz Sowiński, Wiceprezes Zarządu Paymax S.A.

Środki pochodzące z inwestycji posłużą do uruchomienia nowych kanałów dystrybucji mobilnych PIN-Padów Paymax, które – w połączeniu z dowolnym smartfonem oraz bezpłatną aplikacją – umożliwiają przyjmowanie płatności w każdym punkcie handlowym. Również klienci biznesowi coraz chętniej korzystają z bezabonamentowych terminali i elastycznej oferty Paymax, w której prowizja za dokonywane płatności maleje wraz ze wzrostem obrotów.

Komentarze (0)