Startup Weekend Global Fashion Battle Poland

Poznań

Półwiejska 42
27
13 stycznia, 17:00

Startup Weekend Global Fashion Battle Poland

54 godziny na to, by wprowadzić zmiany do modowego biznesu! Weź udział w polskiej edycji startup weekendu skupionego wokół branży modowej! Tegoroczny Global Fashion Battle zakończy się finałem w Nowym Jorku.

13 stycznia spotykamy się w centrum mody i biznesu – Starym Browarze, by rozpocząć prace nad startupami skupionymi wokół przemysłu modowego. Polska edycja jest jedną z kilkunastu tegorocznych startup weekendów organizowanych w ramach Global Fashion Battle na całym świecie. Global Fashion Battle (GFB) jest międzynarodowym konkursem i inkubacyjnym programem dla modowo-technologicznych startup’ów.

GFB pomaga w kolaboracji między deweloperami, projektantami, osobami związanymi z przemysłem modowym oraz inwestorami. Wszystkie imprezy Startup Weekend organizowane są w ramach tego samego podstawowego modelu: każdy jest mile widziany, by przedstawić swój pomysł na biznes i otrzymać informację zwrotną od innych uczestników oraz zaproszonych mentorów.

Kilkuosobowe zespoły tworzą się wokół najlepszych pomysłów, a następnie rozpoczyna się 54-godzinny szał tworzenia modelu biznesowego, kodowania, projektowania i testowania rynku. Weekendy kończą się prezentacjami stworzonych prototypów przed liderami przedsiębiorczości, co jest świetną okazją do ponownej weryfikacji pomysłów i zebrania krytycznej informacji zwrotnej.

Spotkajmy się w weekend 13-15 stycznia w Starym Browarze w Poznaniu!