The Start-up Programme at Cannes Lions

Cannes, Francja

Palais des Festivals et des Congrès
27
19 czerwca, 09:00

The Start-up Programme at Cannes Lions

The Start-up Programme został specjalnie stworzony dla technologicznych start-upow we wczesnej fazie rozwoju. Program daje możliwość uczestniczenia w festiwalu Lions Innovation (części technologiczna Cannes Lions — opis poniżej). Festiwal jest miejscem, gdzie można zacząć rozwój swojego biznesy, zbudować relacje z nowymi partnerami, jak i odkryć nowej źródła dochodów.

Program dla start-upow oferuje: mentoring, dostęp do pokojów spotkań, osobiste zapoznanie z potencjalnymi klientami oraz możliwość uczestniczenia w warsztatach czy round tables z potencjalnymi partnerami i klientami.

Cannes Lions jest największym festiwalem poświęconym komunikacji marketingowej, w szczególności branding i kreatywnej komunikacja. Nasze nagrody ‘Lions’ są często nazywane Oscarami. Założony w 1954, już od ponad 60-ciu lat jest miejscem, gdzie cały globalny przemysł reklamowy zbiera się co roku, aby nagradzać najlepsze reklamy i brać udział w festiwalu, który oferuje prezentacje i warsztaty prowadzone przez największe gwiazdy tego przemysłu.