POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017

Bydgoszcz

Opera Nova
27
5 czerwca, 09:00

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017

Bydgoszcz po raz kolejny europejską stolicą Design Thinking! Już po raz czwarty Bydgoszcz na cztery czerwcowe dni (05.06 - 08.06) staje się miastem gromadzącym w murach Opery Nova sympatyków, praktyków, ekspertów, przedstawicieli jednostek samorządów lokalnych, regionalnych i rządowych, a także środowiska biznesowe, słowem wszystkich, którzy w Polsce, Europie i świecie pracują i inspirują się metodyką Design Thinking.

POLISHOPA Design Thinking Conference Bydgoszcz 2017 jest wydarzeniem, które przybliża uczestnikom metodykę DT która wspomaga proces projektowania nowych produktów bądź usług w oparciu o głębokie zrozumienie potrzeb odbiorcy ostatecznego. Metodą tą posługują się znane światowe marki takie jak: Apple, SAP, IKEA, Shimano, NOKIA i wiele innych. Od kilku lat można obserwować intensywny rozwój tej dziedziny w Polsce. Stąd też przed czterema laty zrodził się pomysł by zorganizować międzynarodową konferencję w grodzie nad Brdą. 


Pierwsze trzy edycje przyciągnęły do Bydgoszczy każdorazowo około 250 uczestników. W tym roku poza dwoma dniami wykładów, organizatorzy zapraszają na jeden z trzech zamkniętych warsztatów, podczas których uczestnicy będą mogli jeszcze bardziej zapoznać się z metodyką DT.

Na uczestników czeka jeszcze mnóstwo atrakcji, natomiast już dziś potencjał konferencji został dostrzeżony w kraju o czym świadczą patronaty honorowe Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Stowarzyszenia TOP500 Innovators, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Wojewody Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Bydgoszczy Pana Rafała Bruskiego.


W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się ze szczegółami konferencji i do rejestracji na stronie www.polishopa.pl.