Konwent rozwoju #2: Boom na nowe!

Poznań

MTP, Pawilon 14, Głogowska 14
27
31 maja, 17:45

Konwent rozwoju #2: Boom na nowe!

Najbardziej rozwojowe wydarzenie w Wielkopolsce ponownie przyciągnie do Poznania innowatorów, biznesmenów i przedsiębiorcze osoby z całej Polski! Jeśli i Wy chcecie wiedzieć więcej, zarezerwujecie sobie wieczór 31 maja (start od 17:45), bo organizatorzy obiecują, że druga edycja = dwa razy więcej atrakcji! Hasłem przewodnim jest: BOOM NA NOWE!

Czekają na Was intensywne 3 godziny: warsztaty, talks, spotkania z praktykami biznesu i intrygującymi postaciami ze świata innowacji, a także gry networkingowe i niespodzianki. Konwent Rozwoju, to absolutny MUST BE dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Na evencie dowiecie się m.in. czy kupilibyście...siebie i jaki to ma związek z personal brandingiem, jaka przyszłość czeka emotikonki, jak zamienić „pracuj" w „baw się" i zarobić na tym oraz jak inspirować sprzedażą.

Będziecie też mieli okazję wziąć udział w inspirujących warsztatach łączących prawo, marketing i biznes oraz intensywnym treningu z zarządzania czasem. Koniecznie zabierzcie też swoje wizytówki, bo okazji do poznania nowych, charyzmatycznych osób, rozmów z mentorami i wymiany kontaktów będzie naprawdę sporo!

Ostatnie darmowe bilety + imienny dyplom uczestnictwa: care-er.pl/ogloszenie,konwent-rozwoju-2-talks,881.html 

Więcej informacji: konwentrozwoju.pl oraz facebook.com/konwentrozwoju.