Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności

Sopot

Armii Krajowej 119/121
24 maja, 13:00

Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności

Szkolenie „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”, to I edycja szkolenia o tematyce start-upu, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego oraz start-up Vigo App. Odbędzie się 24 maja br. na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynkowym zapraszamy na szkolenie, które kierowane jest przede wszystkim do studentów Uniwersytetu Gdańskiego. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów, którzy zaprezentują tematykę start-up'u na przykładzie własnych doświadczeń z zakładania i rozkręcania własnej działalności.

Nasze szkolenie to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat start-upu. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować swój zespół i poprowadzić go do sukcesu, jak pozyskać fundusze na rozkręcenie własnej działalności, jak zaistnieć na rynku ze swoim biznesem lub jakie są blaski i cienie rozkręcania własnego biznesu, to nie może Cię zabraknąć!

Wstęp na szkolenie „Start-up. Blaski i cienie” jest całkowicie BEZPŁATNY, lecz obowiązuje ograniczona liczba miejsc – 150! Nie płacąc nic, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i miło spędzisz czas z takimi osobami jak: Maciej Stępa, Anna-Maria Wiśniewska, Antoni Łącki, Bolesław Kruszewski, Wiktor Jodłowski i Adam Przykucki.

Zapisy na rozpoczną się 16 maja.