Transfer Technologii i Własność Intelektualna - aspekty podatkowe (szkolenie)

Warszawa

ul. Smolna 4, Centrum Przedsiębiorczości Smolna
27
18 lipca, 10:00

Transfer Technologii i Własność Intelektualna - aspekty podatkowe (szkolenie)

18 lipca 2017 r. w Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie odbędzie się szkolenie pt.: "Transfer Technologii i Własność Intelektualna - aspekty podatkowe". Szkolenie realizowane jest w ramach Akademii Komercjalizacji®, kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego z obszaru komercjalizacji zaawansowanych technologii.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 12 lipca br. Osoby, które zgłoszą się do 7 lipca obowiązuje cena promocyjna. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla przedstawicieli spółek celowych uczelni i instytutów naukowych, którzy będą mieli okazję zapoznać się z podatkowymi kwestiami dotyczącymi jednej z podstawowych form wykorzystywania tzw. komercjalizowanej własności intelektualnej oraz transferu technologii.

Trenerem prowadzącym szkolenie będzie Łukasz Czernicki, IP Counsel w Crido Taxand, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie w doradztwie i konsultingu z zakresu praw własności intelektualnej (IPR) związanych z ich ochroną, komercjalizacją, zarządzaniem i optymalizacją. Brał udział w licznych projektach związanych zarządzaniem prawami IPR, w tym optymalizacji procesów i struktur organizacyjnych.

Jako rzecznik patentowy był także zaangażowany w identyfikację, kreowanie i uzyskiwanie praw wyłącznych w Europejskim Urzędzie Patentowym, UP RP, OHIM, WIPO i BOIP. Zachęcamy do przesyłania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres k.michalska@investin.pl lub do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 606 245 499.