Life Science Open Space 2017

Kraków

ul. Marii Konopnickiej 17
19 października, 09:00

Life Science Open Space 2017

Klaster LifeScience Kraków wraz z partnerami zapraszają na konferencję Life Science Open Space 2017, która odbędzie się 19 października w ICE Centrum Kongresowym w Krakowie. Life Science Open Space to FORUM INNOWACJI DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA: otwarta i interdyscyplinarna platforma współpracy ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji - profesjonalistów, ekspertów, przedsiębiorców, inwestorów, fanów oraz użytkowników i konsumentów technologii life science.

LSOS skupia w jednym miejscu różne dziedziny – medycyny i technologii medycznych, farmacji, żywności i żywienia, środowiska naturalnego i stworzonego przez człowieka oraz biogospodarki, a także biotechnologii, nanotechnologii, informatyki i innych. Formuła konferencji zapewnia każdemu możliwość aktywnego udziału i interakcji z innymi uczestnikami – twórcami lub odbiorcami innowacji – poprzez krótkie prezentacje oraz bezpośrednie spotkania i rozmowy. LSOS to także propozycja dla projektów, nowych przedsięwzięć biznesowych i start-up’ów, będących w fazie rozwoju i poszukujących partnerów biznesowych (wspólników), inwestorów, doradców lub kontrahentów, dzięki którym wprowadzą swój projekt na dalszy etap rozwoju. Prezentację można połączyć ze stoiskiem DEMO w celu zademonstrowania swojego produktu, prototypu, schematu.

Prezentacje i stoiska StartUp dobierane są wg kryterium:

  • zgodności z tematami LSOS 2017,
  • technologie i produkty „dla zdrowia i jakości życia”, 
  • zgodności z celem ogólnym LSOS,
  • współpraca, pozyskanie partnerów.

Do prezentacji na podium podczas LSOS 2017 zostaną zakwalifikowane zgłoszenia Prezentacji i Stoisk DEMO wybrane na podstawie abstraktów, które spełniają kryterium:

  • fazy rozwoju: na rynku poniżej 3 lat lub inkubacja (pre-seed),
  • cel szczegółowy: wybrany konkretny charakter współpracy.

Zapraszamy do zgłaszania abstraktów informacji dotyczących potrzeb rozwoju firmy. Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem FORMULARZA StartUp. Abstrakty zakwalifikowane do prezentacji na LSOS2017 będą opublikowane na stronach lifescienceopenspace.pl w kategorii StartUp i w kategoriach tematycznych i będą promowane poprzez kampanię GoogleAdwords. Językiem konferencji jest j. polski i j. angielski, abstrakty przygotowane do publikacji należy przesłać w obydwu językach.

Termin nadsyłania abstraktów ofert: 15 września 2017 r. włącznie. Informacja o wyborze ofert do prezentacji podczas LSOS 2017 będzie wysyłana na bieżąco – najdalej do 29.09.2017 r. Autorzy wybranych ofert będą proszeni o przesłanie prezentacji w formacie .ppt lub .pptx w terminie do 6 października 2017 r.

KONKURS!

Pośród prezentacji przedstawionych w sesji STARTUPy zostanie wybrana ta najbardziej dojrzała i profesjonalnie przedstawiona, skierowana do potencjalnych inwestorów lub partnerów. Nagroda główna w postaci pełnego zaproszenia, w tym prezentacji przed grupą inwestorów na Central European Life Science Investment Conference (25-27 Października), zostanie przyznana przez organizatora konferencji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji na naszej stronie http://lsos.info/. Rejestruj się już dziś!