Warszawa

Centrum Przedsiębiorczości Smolna
27
12 września, 10:00

Startup_Smolna - darmowe warsztaty

Realizujesz swój projekt? Tworzysz swój produkt? Szukasz nowych dróg jego komunikacji? Zapraszamy Cię na darmowe warsztaty #Startup_Smolna, na których dowiesz się jak stworzyć product story, jak odpowiednio dobrać kanały komunikacji i jak komunikować swoje Unique Selling Proposition!

Już 19 oraz 25 września w Warszawie możesz wziąć udział w darmowych warsztatach organizowanych przez Innovation Nest we współpracy z Miasto Stołeczne Warszawa. Warsztaty poprowadzą inwestorzy Agnieszka Skala i Marek Kapturkiewicz oraz znany z doskonałych umiejętności komunikacyjnych - Piotr Bucki. Dodatkowo jako zespół biorący udział w programie będziesz miał okazję zaprezentować swój projekt przed potencjalnymi inwestorami w ramach Pitch Day, który odbędzie się 12 grudnia. Podsumowując: Kiedy: 19 i 25 września Gdzie: Warszawa, Centrum Przedsiębiorczości Smolna

Kto: Agnieszka Skala i Marek Kapturkiewicz (Innovation Nest) oraz Piotr Bucki

Do kiedy muszę się zgłosić: do 15 września Kto może wziąć udział: zespoły z całej Polski, niezależnie od etapu rozwoju biznesu Czy cały zespół może wziąć udział: preferujemy 2-3 osoby reprezentujące zespół

Jakie branże: czekamy na projekty rozwojowe, cyfrowe, przeznaczone dla różnych gałęzi biznesu (w tym dla przemysłu), np. w formie rozwiązań softwarowych SaaS, projektów z obszaru IoT i Industrial IoT, ale również wszelkie inne projekty, które uznamy za obiecujące (w tym również przeznaczone dla rynku konsumenckiego).

Zapisz się na warsztaty korzystając z formularza rejestracyjnego: ➡ https://in.typeform.com/to/GqCanP

A my spośród zgłoszonych zespołów wyłonimy 8, które weźmą udział w warsztatach. Warsztaty finansuje Urząd m. st. Warszawy, a realizuje SPIN Szkoła Przedsiębiorczości Innovation Nest we współpracy z Piotr Bucki.