KONWENT ROZWOJU #3: Biznes ponadczasowy

Poznań

Głogowska 14
27
17 listopada, 18:00

KONWENT ROZWOJU #3: Biznes ponadczasowy

Rozwój to dla Ciebie coś więcej niż pusty slogan? Chcesz lepiej, więcej, inaczej, szukasz inspiracji? Mamy ze sobą coś wspólnego! To już III edycja Konwentu Rozwoju - tym razem po raz kolejny pod szyldem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości!

Kogo możesz posłuchać na evencie?

GOOGLE NA KR! Karolina Maj / Google Internetowe Rewolucje / Lokalnie, mobilnie czy globalnie - gdzie schowali się Twoi klienci? Podczas Konwentu Rozwoju #3 jako pierwsi będziecie mieli okazję wysłuchać najnowszej prelekcji Google Internetowe Rewolucje! Dowiecie się m.in. o trzech, najświeższych rozwiązaniach od Google. Zaintrygowani?

Wojciech Kruk / WIPH / Brak rąk do pracy: hamulec rozwoju Tematyka to aktualne uwarunkowania prowadzenia działalności gospodarczej Joanna Janowicz / joannajanowicz.com / Marzyć trzeba konkretnie! Tematyka to inspiracja łącząca biznes z realizacją marzeń.

Anna Orska / orska.pl / Design Nomad Tematyka to travelling CEO, praca mobilna, własna firma + wolność… Łukasz Kościński - Twój rozwój wczoraj i dziś czyli jak można spojrzeć na swój rozwój i na zmiany, które nam towarzyszą każdego dnia. Jak na nie reagujemy. O tym i o innych aspektach zmiany z perspektywy mistrza Polski, który kilka lat pracował na swój sukces.

Jak zwykle czekają na Was inspirujące prelekcje i spotkania, konkursy, fenomenalny networking oraz małe co nieco przy kawie i herbacie, a event poprowadzi nieoceniony Maciej Kautz. Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Poznania. Start g. 18.00 FB: https://www.facebook.com/events/2048209872074764/.