Pitch Night w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Długa 16
23 listopada, 17:00

Pitch Night w Bydgoszczy

Nikt z nas nie rodzi się mistrzem wystąpień publicznych. A już na pewno nie przedsiębiorcą, który jest skutecznym sprzedawcą swoich produktów czy usług. Tego musimy się po prostu nauczyć. Dlatego jeśli prowadzisz firmę, od miesiąca czy od 10 lat i chcesz być bardziej efektywny w swoich działaniach, to uwierz nam, że skuteczne mówienie o swojej firmie i jej produktach, to duży krok do sukcesu.

Zatem już dzisiaj zapraszamy Was do wzięcia udziału w kolejnej starówkowej inicjatywie, czyli Pitch Night. Podczas czwartkowego wieczoru chcemy zachęcić Was do tego, abyście mówili o sobie, o Waszych biznesach, ale robili to sprawnie, z sensem i bez zbędnego jąkania, przerw czy wodolejstwa, w możliwie najkrótszym czasie, czyli w ciągu 5 minut!

Cena: 5 zł, a w cenie pizza i piwo :) Płatne w dniu przyjścia do specjalnej skarbony :)

Dlaczego warto?

  • Publiczność wybierze najciekawszy pomysł, który nagrodzimy upominkiem i 5h konsultacją ze specjalistami ze StarówkaOffice o wartości 1000 złotych. 
  • Otrzymasz feedback o tym, co było w Twoim wystąpieniu okej, a co jest do poprawy.
  • Spotkasz ciekawe, kreatywne osoby i zdobędziesz nowe kontakty. 

Pierwsze spotkanie już 23 listopada. Daj znać czy wpadniesz, rezerwując sobie możliwość wystąpienia. Jeśli chcesz zobaczyć, posłuchać innych, zainspirować się, także czekamy na Twoje zgłoszenie.