BEST Automatics & IT Festival - Hackathon

Kraków

Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie
27
25 listopada, 10:00

BEST Automatics & IT Festival - Hackathon

BAIT, czyli BEST Automatics & IT Festival, to projekt organizowany już po raz ósmy przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Umożliwia on pasjonatom szeroko pojętego programowania i nowoczesnych technologii rozwinięcie swoich umiejętności w dziedzinach informatyki, robotyki i elektroniki oraz wzięcie udziału w wielu atrakcyjnych konkursach, w których zostanie sprawdzona ich pomysłowość, umiejętności techniczne oraz zdolność do rozwiązywania problemów natury inżynierskiej.

Wszystko to w atmosferze współzawodnictwa i dobrej zabawy. Już 25 listopada rusza ostatnia część projektu BEST Automatics & IT Festival. Jest to 24-godzinny maraton programowania, w trakcie którego uczestnicy mają za zadanie stworzyć prototyp rozwiązania technologicznego oraz opracować plan biznesowy i pomysł na dalszy rozwój. Aby wystartować wystarczy zebrać maksymalnie 4-osobową drużynę lub zapisać się indywidualnie - na miejscu organizatorzy znajdą dla Ciebie resztę ekipy.

Zapisy trwają do 19 listopada, nie przegap szansy i podejmij wyzwanie! Ponadto w dniach 13-14 listopada trwają Warsztaty IT. Studenci mogą na nich usłyszeć o bieżących nowinkach z branży IT, oraz nauczyć się umiejętności, które pozwolą im zaistnieć na rynku pracy. Spotkania poprowadzą przedstawiciele wiodących firm z branży IT, dając zainteresowanym możliwość poznania specyfiki ich pracy i bezpośredniej interakcji z potencjalnym pracodawcą.

Program warsztatów:

Poniedziałek, 13 listopada

10:00-13:00 - Czy student AGH może mieć profesjonalny system klasy Industrial Internet of Things w domu?

13:30-16:30 - Co mam dziś zjeść? - czyli użyjmy Symfony 3 do rozwiązania problemu pierwszego świata.

Wtorek, 14 listopada

9:00-12:00 - Mam beacony oraz telefon z Androidem ale co dalej?

13:00-16:30 - Dzień dobry z kodowaniem - jak wygląda dzień pracy Front End Developera.

Więcej informacji oraz formularz aplikacyjny na stronie: www.bait.best.krakow.pl.