Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk

Więcej informacji w opisie
27
13 stycznia, 14:00

ImagineHack

Imagine Hack to 24 godzinny konkurs programistyczny dla studentów organizowany jednocześnie w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Łodzi. Założenia konkursu Pod opieką naszych mentorów w ciągu 24 godzin zespoły będą pracować nad projektem z wybranego obszaru tematycznego.

W każdym z miast zostanie wyłoniony zespół zwycięski, który dostanie atrakcyjne nagrody oraz zostanie zakwalifikowany do półfinału konkursu Imagine Cup, gdzie będzie mógł powalczyć o nagrodę w wysokości 100,000 dolarów. Obszary tematyczne Projekty stworzone w ramach konkursu powinny wykorzystywać co najmniej jedną z usług Microsoft Azure ora adresować jeden z trzech obszarów tematycznych:

  • Artificial Intelligence – projekty, m.in. wykorzystujące technologie rozpoznawania twarzy, przetwarzania obrazów, przetwarzania języka, tworzenia wirtualnych asystentów oraz robotów. 
  • Big Data – projekty wykorzystujące, analizujące i przetwarzające wielkie zbiory danych.
  • Mixed Reality – projekty łączące w sobie rzeczywisty obraz z wykreowanym komputerowo. Wyróżnienie dostanie również projekt, który zaadresuje obszar Smart City – projekt, który ma na celu podnieść jakość życia, okazać wpływ na rozwój miasta i gospodarki lokalnej. 

Warunki uczestnictwa w Imagine Hack Uczestnikiem hackathonu może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 16 rok życia oraz posiada status ucznia lub studenta. Do udziału zapraszamy zespoły oraz pojedyncze osoby, które na miejscu uformują drużyny lub dołączą do istniejących. Drużyny biorące udział w hackathonie mogą mieć od 1 do 3 uczestników. Udział w hackathonie jest całkowicie bezpłatny.

Uczestnikom zapewniamy posiłki oraz napoje, natomiast trzeba przyjść z własnym laptopem, ładowarką itp. Na miejscu gwarantowana cała masa dobrej zabawy oraz networking z kreatywnymi ludźmi. Zapisy do udziału w hackathonie potrwają do 12.01.2018 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Regulamin hackathonu dostępny na stronie : https://aka.ms/ihregulamin. Do udziału w hackathonie obowiązuje rejestracja. Rejestracja pod linkiem:

Zapraszamy do udziału!