... ... ...

Współtwórz z BZWBK nowoczesną bankowość i zgarnij 10 000 złotych, kamerę GoPro i praktyki!

Dodane

23-03-2016

Jakub Szczęsny
Bankowość w ostatnich latach przeszła ogromną transformację - już od dawna by załatwić wiele spraw odnośnie naszych finansów nie musimy pojawiać się nawet w placówce. Ale to przecież nie koniec rozwoju zarządzania naszymi finansami - BZWBK ogłosił właśnie konkurs dla młodych kreatywnych ludzi.

Mogą oni przesłać pomysły na ulepszenie nowoczesnej bankowości, a przy okazji - zgarnąć naprawdę świetne nagrody!

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Konkurs skierowany jest do osób pełnoletnich poniżej 30 roku życia. Co jest wymagane? Przede wszystkim kreatywność, mile widziana jest dobra znajomość świata nowych technologii – bo to przecież wokół nich odbywa się nowoczesna bankowość. Wystarczy, że zaproponujecie nowoczesne rozwiązanie dla BZWBK w jednej z dwóch kategorii konkursu „Weź pomysł na warsztat„. Możecie zaproponować udział nowych technologii w procesie wyboru produktów bankowych w ramach „Weź klienta na warsztat” lub pomysł na określenie profilu zawodowego oraz potrzeb potencjalnych kandydatów do pracy w banku jako część kategorii „Weź Kandydata na warsztat„. Należy się spieszyć – termin zgłaszania swojego udziału upływa wraz z 31 marca 2016 roku!

Jeżeli już teraz w Waszych głowach kłębi się pomysł na nowoczesną bankowość – zarejestrujcie się na portalu „Bank Pomysłów” i zgłoście swoją kandydaturę.

Organizator konkursu następnie spośród wszystkich zgłoszeń wyłoni 20 najciekawszych pomysłów – wśród kryteriów wyboru znajdą się m. in. wartość merytoryczna, innowacyjność, kreatywność, przystępność i możliwość zastosowania koncepcji w biznesie. Dwudziestka najlepszych zostanie ponadto zaproszona do siedziby Google, gdzie dowie się jak dopracować swoje projekty w oparciu o procesy tworzenia nowych produktów oraz analizę potrzeb oraz problemów ich użytkowników.

Zdobyta wiedza przyda się w trakcie kolejnych etapów konkursu – uczestnicy będą mieli za zadanie przedstawić swoje udoskonalone projekty przed jury, m.in w siedzibie Google. Zdobywca pierwszego miejsca w konkursie otrzyma 10 000 złotych nagrody, druga pozycja na podium to możliwość wygrania kamery GoPro Hero Silver, a trzecia – GoPro 4 Session. Ponadto, trzej najlepsi uczestnicy konkursu będą mieli szansę na odbycie pełnych, płatnych praktyk w wybranej jednostce Banku Zachodniego WBK w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu.

Więcej informacji o konkursie dostępnych jest tutaj.

Tekst powstał przy współpracy z BZWBK

Komentarze (0)