Szykuje się pierwszy polski startup finansowany drogą crowdfundingu. ienjoyed.it to projekt oparty na sprawnym systemie rekomendacji filmów, który ma szanse podnieść poprzeczkę konkurencji. Jego autor zbiera właśnie pieniądze poprzez serwis IndiGoGo.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Projekt nazywa się "I enjoyed it" i jest globalnym systemem rekomendacji filmów - mówi Wojciech Siudziński, autor projektu - Co wyróżnia go od kilkudziesięciu innych tego typu serwisów, to podejście do tematu. Zamiast wyszukiwać podobne filmy, wyszukuje ludzi podobnych do Ciebie i rekomenduje, co oni wdzieli a Ty jeszcze nie. Na dodatek serwis został uproszczony do jednego pola, w którym podajesz tylko tytuł filmu, który Ci się spodobał (żadnych gwiazdek, recenzji etc.)

Samo uproszczenie systemu wyszukiwania zapowiada się bardzo atrakcyjnie, ograniczenie interakcji do podania filmu, który nam się podobał daje duże szanse na zainteresowanie leniwych userów. Serwis ma rekomendować trafne wyniki już po wprowadzeniu 5 filmów. Ponadto ienjoyed.it ma pozwalać na import bazy ulubionych filmów z FB i IMDB. Dodatkowo system logowania pozwoli na zachowywanie dodanych filmów.

W ciągu miesiąca ma się pojawić zamknięta beta serwisu. W obecnej chwili na stronie możemy się zapisać do newslettera.

Dodatkowo zachęcamy też do ściepy narodowej!

Ienjoyed.it czeka na Wasze wsparcie w serwisie IndiGoGo (globalnej wersja Kickstartera). http://www.indiegogo.com/I-enjoyed-id

Twórcą projektu jest Wojciech Siudziński

Zapraszamy też do obejrzenia filmu promocyjnego, który zdradzi Wam więcej informacji o tym projekcie.

Komentarze (0)