Jeśli tak, to będziesz mógł uzyskać na nie odpowiedzi. W dniach 23-24 listopada w Szczecinie odbędzie się Forum Inwestycyjne AMBER 2011, którego temat przewodni brzmi "Biznes globalny z udziałem anioła biznesu".

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Podczas spotkania będą poruszane kwestie związane z wprowadzaniem firmy na rynki zagraniczne. Oprócz tego, dyskusja będzie dotyczyła również współpracy z inwestorami polskimi oraz zagranicznymi. Nie zabraknie rad na temat budowania skutecznego zespołu zarządzającego, a także wyjścia z inwestycji. Forum Inwestycyjne AMBER 2011 to także znakomita okazja do networkingu.

Wśród panelistów znajdą się tacy inwestorzy jak Bartłomiej Gola - Partner Zarządzający SpeedUp Group, Marek Rusiecki - Członek Zarządu Xevin Investments, znany z programu "Dragon's Den - jak zostać Milionerem", a także Wiktor Sarota - Prezes Zarządu InFakt sp. z o.o. Aniołów biznesu oraz prywatnych inwestorów będą reprezentować Tomasz Grzybowski i Krzysztof Gawrysiak.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.forumamber.pl oraz na facebookowym profilu Sieci Aniołów Biznesu Amber www.facebook.com/siecamber

źródło: Sieć Aniołów Biznesu Amber

Komentarze (0)