Dziś przedstawiamy Wam Keepio, projekt który skorzystał z pomocy akceleratora startupów The Brandery, oferującego 20 tysięcy dolarów oraz 12-tygodniowy program mentoringowy.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po wejściu na stronę główną projektu, aby móc korzystać z jego funkcjonalności musimy zarejestrować się, np. korzystając z Facebooka czy Twittera. Następnie po utworzeniu profilu dodajemy rzeczy, jakie kolekcjonujemy i które mamy zamiar sprzedać oraz przedmioty, których szukamy, wpisując je na naszą „Want list”.

Co jest nadzwyczajnego w projekcie Keepio? Twórcy serwisu chcieli stworzyć miejsce spotkań, a nie portal aukcyjny. Ich ideą było stworzenie miejsca, gdzie możemy znaleźć ludzi dzielących nasze pasje i od których możemy kupić różne przedmioty. Korzystający z serwisu mogą zaoszczędzić na kosztach przesyłki, odbierając osobiście zakupiony przedmiot, a przy okazji poznać kogoś nowego, z kim można podzielić się doświadczeniami, uzyskać, jak i przekazać posiadaną wiedzę.

Keepio nie pobiera żadnych opłat za sprzedawanie czy kupowanie przedmiotów. Jak mają zamiar zarobić? Twórcy serwisu chcą generować przychód z odpowiednio generowanych ofert dla swoich użytkowników.

źródło: thenextweb.com

Komentarze (0)