Projekt, który dzisiaj prezentujemy jest w beta testach, ale prezentuje się całkiem dobrze. Rock the Post to darmowa platforma dla wszystkich tych, którzy szukają pomocy przy zakładaniu pierwszego biznesu czy porad dotyczących prowadzenia go.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Rock the Post z założenia ma być darmową platformą łączącą przedsiębiorców, kreatywne osoby, pomagające i doradzające innym, a przede wszystkich inwestorów szukających dobrych pomysłów do realizacji. Po dokonaniu krótkiej rejestracji wypełniamy formularz, w którym zamieszczamy takie informacje jak zamierzenia postu, opisu projektu oraz kategorii. Rock the Post umożliwia również dołączenie filmików, dzielenie się postem na Facebooku, czy dołączenie plików do naszego wpisu.

Projekt Rock the Post może przypominać znany serwis crowdfundingowy, ale są widoczne między nimi znaczne różnice. Kickstarter, w przeciwieństwie do przedstawianego dzisiaj projektu, pobiera 5% od każdej dokonanej wpłaty na rzecz zgłoszonego projektu, twórca projektu nie otrzyma funduszy dopóki nie zostaną spełnione pewne założenia kwotowe, a użytkownicy mogą wspomagać projekt wyłącznie finansowo. Rock the Post ma tą przewagę, że w zamierzeniu ma być platformą społeczności związanej z biznesem. Dzięki wiedzy użytkowników oraz ich doświadczeniu, każdy pomysłodawca projektu może otrzymać porady, za które nie musi płacić.

źródło: mashable.com

Komentarze (0)