Grono ekspertów biorących udział w akcji "Dzień z mentorem" stale się powiększa. Dziś witamy w nim aż 5 nowych osób. W tym Daniela Dryzka, który przygotował dla Was specjalną ofertę.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Justyna Skorupska, Prezes Zarządu w spółce imerge i Dyrektor Sprzedaży na Polskę systemu Fact-Finder

Menedżerka z wieloletnim doświadczeniem z branży IT/Online. Posiada bardzo dobrą znajomość branży Internetowej oraz specyfiki środowiska wydawców i eCommerce. Jest współautorką uznanej książki "e-Commerce. Proste odpowiedzi na trudne pytania" (Pierwsza nagroda w konkursie ECONOMICUS 2011 w kategorii "Najlepszy poradnik ekonomiczny"). Pracowała dla takich firm jak: Polkomtel, pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne, NetSprint. Do grona jej klientów należą m.in.: Komfort.pl, Morele.net, Weltbid.pl (kdc.pl), Highclass.pl czy księgarnia internetowa Wydawnictwa C.H. BECK. Wypowiada się jako ekspert w branżowych raportach (raport Interaktywnie.com i Money.pl: E-commerce i ranking e-sklepów edycja 2011). Jest jednym z ekspertów w Grupie Roboczej eCommerce przy IAB Polska i pracuje nad wyznaczeniem nowych standardów dla polskiego e-commerce.

Bogdan Adamowicz, Współwłaściciel i założyciel Progress Holding Sp z o o.

Brał udział przy zakładaniu szeregu firm w Polsce, Rosji i na Ukrainie, m.in. był doradcą dla Nestle Ukraine. Zajmował kierownicze stanowiska w takich instytucjach jak BRE Bank S.A., Kredyt Bank S.A. i Kredyt Bank Ukraine oraz HypoVereinsbank Bank Hipoteczny S.A., dodatkowo był członkiem komitetu kredytowego banku i ALCO. Jest doświadczonym praktykiem biznesowym. Od ponad 25 lat działa i wspiera polskie firmy na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Specjalista w dziedzinie finansów i zarządzania. Od 2007 r. pracuje u Autoryzowanego Doradcy rynku NewConnect. Uczestniczył przy pozyskiwaniu finansowania dla Agroliga Group, która obecnie jest notowana na NewConnect. Specjalizuje się w doradztwie dla startupów, doradza przy pozyskiwaniu finansowania, przygotowuje spółki do wejścia na NewConnect.

Daniel Kotyras, Doradca strategiczny, właściciel Kotyras.com

Marketingowiec: w latach 2005-2011 Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Marketingu i PR w NetArt (m.in.: nazwa.pl, serwery.pl itd.). Specjalista w zakresie strategii internetowych, marketingu on-line of-line, prawnych uwarunkowań działalności internetowej itd. W latach 2003-2007 wykładał na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2003 r. autor kilkuset artykułów publikowanych w najważniejszych polskich czasopismach i dziennikach gospodarczych. Współpracował także z takimi firmami jak: wizaz.pl, Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy. Właściciel firmy doradczej Kotyras.com, która pracowała m.in dla: Profeo, Empathy Interactive, Roland Berger i wielu innych klientów.

Dominika Łobodzińska, Właścicielka firmy doradczej konsulti.pl

Doradzanie z pasją to jej życiowe motto. Jest absolwentką Finansów Przedsiębiorstw i Controllingu na Uniwersytecie Gdańskim. Specjalizuje się w doradztwie dla osób zakładających działalność oraz mikro i małych przedsiębiorstw. Do kręgu jej zainteresowań należy m.in. szeroko pojęta tematyka HR, jest słuchaczem podyplomowych studiów z Zarządzania Zasobami Ludzkimi o profilu Headhunter. Pasjonuje się literaturą społeczno-obyczajową i matematyką.

Daniel Dryzek, Inwestor domenowy, twórca brokerdomen.pl oraz ddfund.com

Domeny to moja pasja, zajmuję się nimi od ponad 10 lat! W 2001 założyłem firmę hostingową Domeny.org, którą sprzedałem w 2005 roku globalnej spółce Active 24. Od pięciu lat skupiam się na wtórnym rynku domen. Pomogę w wyborze domeny dla Twojej firmy lub projektu. Podpowiem i ocenię, które domeny z rynku pierwotnego i wtórnego warto wziąć pod uwagę. Doradzę również w kwestiach prawnych związanych z domenami.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem https://mamstartup.pl/mentorzy

Komentarze (0)