Twórcy startupu BestVendor otrzymali wczoraj 3 miliony dolarów dofinansowania od SoftBank Capital, RRE Ventures, Founder Collective, Old Willow Partners oraz od Davida Tischa (TechStars). W czym pomoże nam BestVendor?

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Jak mówią sami twórcy, BestVendor ma być miejscem gdzie możemy znaleźć, dzięki rekomendacjom znajomych i innych użytkowników, najlepsze narzędzie czy aplikację, która pomoże nam w rozwiązaniu problemu. Jak zacząć przygodę ze znajdywaniem poleceń znajomych? Aby wypełnić pierwszy krok rejestracji, musimy podać 3 aplikacje, które według naszej opinii są najlepsze. Każdy z zarejestrowanych w swoim koncie profilowym będzie miał zamieszczoną informację, dzięki czemu będziemy wiedzieć, który ze znajomych używa aplikacji mogącej rozwiązać nasz problem. Dzięki BestVendor możemy również podejrzeć, czy firma działająca w naszej branży używa narzędzia, nad którym się zastanawiamy czy też nie.

W czerwcu twórcy projektu otrzymali na rozwój 600 tysięcy dolarów od Petera Thiela, Lerer Ventures i SoftBank Capital. Od miesiąca projekt jest dostępny w wersji beta i posiada już prawie 5 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)