Ciufcia.pl, czyli największy polski serwis z zabawami dla przedszkolaków, trafił do App Store. Wczoraj miała miejsce premiera aplikacji stworzonej przez zespół HanBright.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Aplikacja na iPhone'a i iPada kosztuje 1,59 Euro i zawiera 16 zabaw przeznaczonych dla przedszkolaków, m. in. liczenie palców, nakrywanie stołu, kreatywne rzucanie farbami, lokomotywa czy układanie klocków. - Od dłuższego czasu obserwujemy tempo z jakim urządzenia przenośne zaczynają zastępować nam komputery stacjonarne. Naszą pierwszą aplikacją chcemy udowodnić, jak bardzo zależy nam na zapewnieniu edukacji i zabawy nie tylko przed komputerem, ale także w podróży, w kolejce do lekarza czy na wakacjach. Od dziś ciufcia jest dostępna na urządzeniach Apple (iPhone i iPad) - mówi Marek Przystaś, współtwórca Ciufci.

Ciufcia jest przykładem startupu, który znalazł ciekawą niszę, potrafi się w niej odnaleźć, a także stworzyć na jej bazie dobrze prosperujący biznes. Plany Ciufci na najbliższą przyszłość wyglądają bardzo ambitnie.

- Dla nas ten rok był czasem kluczowych decyzji i strategicznych szlifów. Grudzień zawsze był dla nas pracowitym miesiącem, ale tym razem przeszliśmy samych siebie. W najbliższych dniach ujrzy światło dziennie nowa francuska wersja serwisu, w appstorze pojawiła się pierwsza aplikacja Ciufcia, w polskim serwisie startujemy z usługą ciufcia plus (użytkownik z opłaconym abonamentem będzie miał konto wolne od reklam, dostęp do bonusowych gier oraz konkursów z nagrodami). Razem z Divante stawiamy sklep, gdzie nasi użytkownicy będą mogli szybko i sprawnie kupić prezent dla swoich maluchów, nie wymieniam drobniejszych ulepszeń, dodatków i zmian, których jest cały worek - komentuje dla MamStartup.pl Marek Przystaś, współtwórca Ciufci. - W styczniu ruszamy z kolejnymi sprintami, bo kamienie milowe porozstawiane są gęsto! - dodaje.

Specjalnie dla czytelników naszego serwisu, zespół Ciufcia.pl przygotował zestaw 4 kodów promocyjnych. Każdy kod oznacza darmową aplikację w App Store. Szczegóły na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy!

źródło: ciufcia.pl/własne

Komentarze (0)