Dziś przedstawiamy Wam startup z Chicago, którego twórcami są Eddy Lu i Daishin Sugano. Obaj panowie przenieśli się do Chicago i stworzyli startup mający rozwiązać problem, który spotyka każdego, kto przenosi się do nowego miasta i nikogo tam nie zna.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jak już wcześniej wspomniałem, startup Grabwithus jest rozwiązaniem problemów, z jakimi spotykają się wszyscy ci, którzy przybyli do nowego miasta i nie wiedzą jak mają poznać ludzi w nim mieszkających. Strona główna projektu jest tablicą, gdzie ogłaszane są wolne miejsca na dany posiłek w restauracji wybranej przez założyciela spotkania. Każdy z odwiedzających serwis może dołączyć się do wspólnego posiłku, gdzie zostało już ustalone menu oraz podział pieniędzy za zjedzenie potrawy. Dzięki Grubwithus możemy bezpłatnie zarezerwować miejsce w restauracji oraz przystępując do grupy danego spotkania od razu zapłacić za posiłek.

Zgodnie z zasadami serwisu, aby spotkanie się odbyło musi się zgłosić odpowiednia ilość osób. Grubwithus, działa w 12 miastach w USA, ale w przyszłości mają zamiar rozszerzyć swoją działalność do wszystkich miast w Stanach Zjednoczonych.

źródło: techcocktail.com

Komentarze (0)