Dziś przedstawiamy Wam startup Kissbox, który oferuje dostarczanie do domu raz w miesiącu 4 do 5 próbek kosmetyków najlepszych marek. Jak zapewniają twórcy serwisu, słowo "najlepsze" w tym przypadku nie oznacza "markowe", ale nie należy się tym zrażać.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Nie ma co ukrywać, Kissbox przypomina projekt dwóch studentek z Harvard Business School, o którym wcześniej pisaliśmy. Podobnie jak w Birchbox, polski odpowiednik oferuje 4 do 5 próbek, dostarczanych do domu subskrybenta. Również kwota opłaty miesięcznej za korzystanie z usług obu startupów jest do siebie zbliżona, bo za Birchboxa zapłacimy 10 $ miesięcznie, a za Kissbox 25 zł miesięcznie.

Korzystając z rocznej subskrypcji wynoszącej 275 zł, otrzymujemy tak naprawdę miesiąc darmowej subskrypcji. Oprócz otrzymywania co miesiąc paczuszki z próbkami kosmetyków, zdobywamy punkty (buziaki), co daje nam możliwość wykorzystania 100 buziaków wymienne na 10 zł, za które możemy kupić pełnowymiarowe kosmetyki. Kissbox oferuje również poradniki, z których dowiemy się jak i na jakie okazje używać otrzymane produkty. Już za kilka dni rusza subskrypcja, ale jak zapowiadają twórcy liczba miejsc jest ograniczona, więc trzeba się pośpieszyć.

źródło: informacja własna

Komentarze (0)