Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Trwa drugi etap konkurs Startup Heroes, czyli głosowanie. Zabawa potrwa do poniedziałku 6 lutego 2012 do godziny 18:00.

Uczestnicy konkursu musieli przygotować krótkie nagranie, w którym prezentują zespół tworzący ich startup. Filmy można znaleźć (oraz oddać na niej swój głos!) pod adresem https://mamstartup.pl/info/startup-heroes

Zwycięzcy wyłonieni w głosowaniu głosowaniu czytelników serwisu MamStartup.pl, otrzymają nagrodę w postaci serwerów na cały rok od firmy ATMAN oraz reklamy swojego startupu w sieciach reklamowych Społeczności.pl i SoSocial (łącznie 1,5 mln odsłon).

Drugą nagrodę (serwer oraz reklamę - 2,5 mln odsłon) przyznają jurorzy w gronie, których znaleźli się Paweł Tkaczyk - wszechojciec w MIDEA sp. z o.o., autor książek „Zakamarki marki” i "Grywalizacja", który, jak mówi sam o sobie, "zarabia na życie opowiadaniem historii" oraz Marcin Jaśkiewicz – współzałożyciel i CEO Webshake.tv, najpopularniejsze lifestylowej telewizji internetowej o gadżetach, technologii, nowych mediach i internecie. Ponadto, filmy oceniać będą Maciej Klepacki (ATMAN), Anna Białkowska (SoSocial) oraz redaktorzy MamStartup.pl.

Zapraszamy do zabawy!

Komentarze (0)