AppBoy jest platformą do zarządzania aplikacjami, skierowaną głównie do programistów. Łączy w sobie trzy cechy: umożliwienie łatwego kontaktu z użytkownikami, promowanie pozostałych aplikacji Twojego autorstwa oraz podgląd rzeczywistych statystyk dotyczących ilości pobrań zarządzanej aplikacji.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Z AppBoya powinni skorzystać przede wszystkim twórcy aplikacji mobilnych, którzy chcą kontrolować cały proces jej udoskonalania, promocji oraz zarządzania. Dzięki temu narzędziu możemy z poziomu “dashboardu” odpowiadać na posegregowane pytania, wskazówki oraz problemy z jakimi spotykają się obecni użytkownicy. Dzięki importowanym danym z AppStore mamy wgląd do interaktywnych statystyk uzupełnianych codziennie. AppBoy jest również otwarty na początkujących programistów i udostępnia za darmo Software Development Kit, czyli zestaw narzędzi, które pozwolą korzystać z danej biblioteki aplikacji.

Zaledwie kilka dni temu twórcy platformy zarządzania aplikacjami otrzymali 1,5 miliona dolarów dofinansowania od Blumberg Capital, Metamorphic Ventures, Accelerator Ventures, Bullpen Capital oraz T5 Capital, którzy w listopadzie zeszłego roku zainwestowali milion dolarów w AppBoya.

źródło: techcrunch.com

Komentarze (0)