Gdy uwielbiamy słuchać muzyki z Internetu, a nasze ulubione utwory są rozmieszczone na różnych serwisach, przydałby się startup zbierający je wszystkie w jednym miejscu. Dzięki Musicplayr stworzysz jedną playlistę z utworów zamieszczonych na YouTube, SoundCloudzie, Daily Motion czy Vimeo.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Po dokonaniu rejestracji i założeniu strony profilowej, możemy dodawać do playlisty utwory z wyżej wymienionych serwisów albo importować je z naszego dysku. Co, jeśli chcemy mieć również podgląd teledysków do wybranych utworów? Musicplayr pozwoli nam w każdej chwili obejrzeć je, gdy klikniemy w małą ikonkę jednego z popularnych portali wideo. Dzięki oferowanej wtyczce, podczas oglądania przypadkowej piosenki np. na YouTubie, możemy za pomocą jednego kliknięcia dodać ją do naszej listy utworów.

Twórcy zadbali również o aspekt społecznościowy, a więc uzupełnienie profilu o zdjęcie oraz dane – to dobre posunięcie. Playlisty możemy “lajkować” i polecać innym. Musicplayr jest obecnie w fazie zamkniętych beta testów, ale już dziś możemy posłuchać kilkudziesięciu przygotowanych playlist i sprawdzić funkcjonalność startupu. W przyszłości będziemy mogli za opłatą korzystać z kont premium oraz mobilnej wersji strony, tworzyć playlisty wspólnie ze znajomymi oraz udostępniać je na stronach www.

źródło: thenextweb.com

Komentarze (0)