Przedstawiana przez nas aplikacja spotkała się z dużym uznaniem wśród abonentów T-Mobile’a. Aplikacja T-Mobile Ekstraklasa została stworzona przy współpracy z Onet.pl, dzięki czemu informacje są przekazywane na żywo ze sprawdzonego źródła.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny


Aplikacja T-Mobile Ekstraklasa została stworzona dla wszystkich fanów piłki nożnej. Dzięki niej mamy dostęp do wywiadów, artykułów oraz informacji kto zagra w danym meczu. Pobierając aplikację mamy dostęp do czterech paneli: wiadomości, drużyny, tabele i na żywo.

Pierwszy panel dostarcza nam najnowsze informacje pochodzące z portalu sport.onet.pl dotyczące ligi T-Mobile Ekstraklasa. Co najważniejsze artykuły na naszym smartfonie są czytelne, a szerokość tekstu dopasowuje się do ekranu. Kolejna zakładka prezentuje informacje dotyczące drużyn, czyli składów obu zespołów. W panelu “Tabele” mamy dostęp do trzech zakładek prezentujących: listę spotkań, które ostatnio zostały rozegrane, klasyfikację drużyn w tabeli oraz ilość bramek strzelonych przez poszczególnych zawodników. Ostatnia zakładka nazwana “Na żywo” prezentuje relację minuta po minucie z meczu, aktualne wyniki meczów polskiej ligi oraz jakie mecze odbywają się w następnej kolejce lub w najbliższych dniach.

Aplikacja T-Mobile Ekstraklasa dostarcza nam podstawowych informacji dotyczących ulubionych drużyn polskiej ligi. Jeśli nie mieliśmy czasu śledzić poczynań drużyny, której kibicujemy i mamy wolną chwilę w drodze na mecz, to aplikacja T-Mobile Ekstraklasa pomoże nam wrócić do świata futbolu czytając najważniejsze informacje. Korzystanie z aplikacji wymaga dostępu do Internetu. Gdy nie mamy wykupionego pakietu internetowego, ani dostępu do sieci WiFi możemy skorzystać z marketingu MMS, który zastąpi nam aplikację T-Mobile Ekstraklasa.

Komentarze (0)