Fani futbolu dzielą się opiniami nie tylko na stadionach - takie przekonanie mają twórcy aplikacji Vubooo. Ma być ona wirtualnym stadionem oraz centrum informacji światowych lig piłki nożnej. Twórcy zapowiadają włączenie do aplikacji turnieju EURO 2012.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Do aplikacji możemy zalogować się tworząc profil, łącząc się przez Facebooka czy podając swój adres e-mail. Korzystając z Vubooo możemy dowiedzieć się gdzie i kiedy odbywają się kolejne mecze oraz ilu fanów obecnie korzysta z aplikacji i kibicuje danemu zespołowi. Topaz i Alon Har-Tal, twórcy Vubooo, zadbali o aspekt społecznościowy i możemy z poziomu aplikacji zaprosić naszych znajomych do wspólnego kibicowania na Twitterze czy Facebooku.

Twórcy startupu mobilnego są na etapie rozmów partnerskich z menadżerami światowej klasy drużyn piłkarskich. Startup powstał w 2011 roku i został wsparty finansowo kwotą 250 tysięcy dolarów w ramach inwestycji od aniołów biznesu. Od stycznia do dziś aplikacja na Google Play została pobrana ponad 20 tysięcy razy.

źródło: techcocktail.com, addictivetips.com

Komentarze (0)