Freelance Camp to impreza dedykowana specjalistom z różnych branż pracującym na własny rachunek oraz firmom, które zlecają prace zewnętrznym wykonawcom – czyli freelancerom. Dziś mamy dla Was przygotowane dwie darmowe wejściówki na tą imprezę.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Jeśli interesuje Was tematyka szeroko pojętego freelancingu to zapewne wydarzenie takie jak Freelance Camp 2012 zaspokoi Wasze oczekiwania. Podczas imprezy będą przedstawiane ciekawe prezentacje, a w drugim dniu zaplanowane są się warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branż: fotografii, ilustracji, kreowania marki i e-marketingu, coachingu a także użyteczności stron internetowych. Opłata za uczestnictwo dla jednej osoby wynosi 49,20 PLN. Redakcja MamStartup.pl we współpracy z organizatorami Freeelance Camp 2012 przygotowała dla Was dwie darmowe wejściówki.

Jak je zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

W jakim mieście odbywa się Freelance Camp 2012? i odpowiedź na nie wysłać na adres konkurs@mamstartup.pl. Nagrodzone zostaną dwie pierwsze osoby, które przyślą poprawną odpowiedź.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

[Aktualizacja] Wejściówki otrzymują: Paweł M. oraz Marcin I.. Skontaktujemy się z Wami e-mailowo. Zwycięzcom gratulujemy!

 

Komentarze (0)