Dzisiaj odbywa się kolejne spotkanie cyklu Open Reaktor. W Warszawie na ulicy Bohomolca 15 pojawią się znane postacie branży startupowej Jerry Colonna, inwestor z NYC oraz Markus Lampinen pomysłodawca GrowVC. Dla tych, którzy nie mogą pojawić się osobiście na Open Reaktorze mamy inne wyjście.

Pełna treść artykułu dostępna dla naszych stałych czytelników

Dołącz do naszego newslettera lub podaj swój adres, jeśli już jesteś naszym subskrybentem

Partner technologiczny

Organizatorzy zadbali o to, by każdy na świecie mógł uczestniczyć w tym spotkaniu, więc postanowili udostępnić transmisję online. Jeśli nie mieszkacie w Warszawie bądź nie możecie przybyć na miejsce spotkania z innych powodów, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia live streamingu: http://new.livestream.com/accounts/757859/openreaktor. Około 17:30 streaming powinien zacząć działać.

Gośćmi dziewiątej edycji spotkań startupowych Open Reaktor będzie śmietanka inwestorów światowej klasy. Jerry Colonna - legenda nowojorskiego VC, obecnie life-coach, który grał główną rolę w tworzeniu Silicon Alley będzie opowiadał o pozyskiwaniu finansowania w Stanach Zjednoczonych. Drugi gość Markus Lampinen, który stworzył platformę inwestycyjną łączącą zalety Angel.co i Kickstartera - GrowVC, swoją prelekcje poświęci crowdsourcingowi.

Komentarze (0)